2733
2739

سلام خانومامیشه کمکم کنید من ازروز یازده سیکل کیت زدم خط نیوفتاد روز سبزدهم نشد بزنم امروز چهاردهمه یه هاله کمرنگ کیت انداخت ..حالا میگم ببینم باید بزارم پررنگ تر بشه برم اقدام یا همین که هاله افتاده کافیه اخه بعضیا میگن مکث هاله کمرنگ میندازه کسایی که تجربه دارن کمک میکنن ببینم هاله کمرنگ میشه اعتماد کرد یا بزارم فردام امتحان کنم من به اون روزی که نزدم شک دارم میگم نکنه اونروز پررنگ میشده اگه میزدم امروز دارم دور میشم این ماه و ازدست بدم

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منکه چن ماهه اخیر تستم دوخط نمیشد رفتم سونو معلوم شد تخمدونام ضعیفه فولیکول نداشتم

من اولین باره کیت میزنم  چند روز خط ننداخت امروز تازه یه هاله انداخت چندتا تاپیک میگفتن ممکنه ضعیف باشه واینا بعضیام میگفتن مکث فقط هاله کم رنگه حالا نمیدونم چی کنم هزینه سونو چقد شد برات دکتر بهت گفت یا خودت رفتی

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
به نظرمن به هاله اعتماد نکن

یعنی بزارم پررنگتر شه یا کلا بیخیال شم اخه خیلیا از روش کیت تعریف کردن !

من اولین باره کیت میزنم  چند روز خط ننداخت امروز تازه یه هاله انداخت چندتا تاپیک میگفتن ممکنه ض ...

اتفاقا من مکث پارسال برام مثبت میشد .من چهار دفعه رفتم دفعه اول فولیکول نداشتم دارو خوردم دیگه فولیکول داشتم سونو ازادش حدودا60درمی یاد

اتفاقا من مکث پارسال برام مثبت میشد .من چهار دفعه رفتم دفعه اول فولیکول نداشتم دارو خوردم دیگه فولیک ...

اها ممنون عزیزم منم فعلا امتحانی دیگه  مجبورم بزارم فردا اگه نشد که برم سونوماه های دیگه🌹

2738
اخه ازمن مثبت نمیشد واقعا فولیکول نداشتم 

یعنی با اینکه کیتت مثبت میشد فولیکول نداشتی ؟

امروز فردا تست میزنم دوست داشتی بهت نتیجه رو میگم اگه مثبت شد شماهم برین امپول بزنین

اره عزیزم بهم بگو انشالله که مثبت بشه باردار باشی 

2706