2733
2739

دلم سرش خیلی پره از وقتی عروسی کردیم اصلا خرید نکردم مدام مراعات جیبشو بدهیاشو کردم...سره خرید عروسیمون هیچی نخریدم همون خریدایی که واسه سره عقدم کرده بودو تا الان استفاده کردم تو این شیش ماه همش یه مانتو ۱۹۰ تومن خریدم...‌دیگه نه روسری نه هیچی...پولی هم ازش نمیگیرم تا خیلی ضروری لازمم نشه....اینسری که اومدم خونه مامانم بس که یه لباس درست حسابی ندارم مامانم دلش سوخت الان هی گیر داده بریم برات یکی دوتا لباس خوب بخرم‌...خیلی ناراحت میشم اینجوری میگه حس میکنم فکر میکنه ما هیچی نداریم.‌‌....اخه باردارم تقریبا همه لباسای خوبم مال زمان مجردیم برام تنگ شده همینطور مانتو های مجردیم...اینسری اومدم ابجیمم خونه مامانم بود لباسم خیلی خوب نبود خیلی خجالت کشیدم..‌‌.حالا به شوهرم میگم بریم برام یدونه لباس بخر میگه تو هرسری یچیزی میخری...باهم دعوا کردیم...دلم خیلی گرفته الانم خیلی ازش ناراحتم میخوام رفتم خونه دعوا بگیرم باهاش و بزور ازش ماهی سیصد تومن بگیرم برا خودم....اگرم نداد قهر بمونم باهاش...اخه برا بچمون هنوز به دنیا نیومده هرچی میگم اینو بخر اونو بخر میگه نه لازم نداره نمیخوادو فلان نمیدونم دیگه چیکار کنم....خسیس نیستا ولی خب بدهکاریم ۳۰ چهل تومن بدهی داریم....ولی اخه تاکی خرج نکنم الان که اول زندگیو جوونیمه خرج نکنم فردا روز از شوقو ذوقش بیوفتم چه فایده داره...بعدم اگه تو فامیله خودش باشه خیلی خجالت نمیکشم چون انچنان رفت امد نداریم...ولی خونه مامانم میام  یا ابجیم اینارو میبینم و لباسای قبلمو میپوشم خیلی خجالت میکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

شوهر من خیلی خسیس اعصابمو خورد کرده بخدا همیشه با دلهره میرم خرید قیمتاشو دروغ میگم این دفعه کارت کشیدم فهمید🙁

یه حلقه ی طلایی اسم تو روش نوشته میخوام بیام پس اش بدم ریدی ب سرنوشتم😆😈💍💐💒💎💌
2738
وقتی هنوز سر مسائل اولیه تفاهم ندارین چرا بچه دار میشین آخه؟ دو تا آدم که تازه رفتن زیر یک سقف یه مد ...

همدیگرو دوسداریم ولی مدام میگه تو ولخرجی اخه منی که از اول ازدواجم تنها خریدم یه مانتو بوده چیو ولخرجم

ای وای خدا چندسالتونه ک برادرش 4 سالشه😧😲😲😲😲😲

بابا یکم روش جلو گیری رو یاد میگیرفتین اخه با اینهمه گرونس و بدهی هم تو حق داری هم اون

خدا کمکتون کنه

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇

عزیزم زنی که خرج نداره عرج نداره مردایجورن اگه خرج نکنی میگن همه زنااینجورن نمیدونه زن خرج داره نمیفهمه مراعاتشومیکنی درضمن جوونی همیشه سعی کن پیش شوهرت خوب نشون بدی خودتونه ژولیده پولیده هرچقدخوب لباس بپوشی برسی بخودت هم شوهرت بیشترعاشقت میشه همم عقل مردم الان توچشماشونه ارزشت میره بالایه مانتوکه ادموورشکست نمیکنه اینجوری بخودت ظلم میکنی فقط 

طُ مراجانُ جهانی همسرم
شوهر من خیلی خسیس اعصابمو خورد کرده بخدا همیشه با دلهره میرم خرید قیمتاشو دروغ میگم این دفعه کارت کش ...

الهی خدایی واقعا سخته مال من سر خرید خونه اینجور نیس سره هیچی فقط من میخوام یچیز بخرم زمینو زمانو به هم میدوزه که ولخرجی

2706