2752
2734

سلام‌من دارم میرم مرکز ناباروری فعلا دارم آزمایشات و میدم. یک داروهای تقویتی دکتر نوشته نزدیک ۵ میلیون هزینه داروهاست.‌پرسیدم گفتن تقویتی هست. اونجا تا هفته دیگه نمیتونم برم. گفتم بپرسم آیا شما هم این داروها رو خریدید؟و ضروریه واقعا

والا بستگی به مرکز داره و دکترش برای ما مرکز امید کلی داروی تقویتی داد قرص منیزیم و کلسیم برای خودم و شوهرم یه نایلن خیلی بزرگ در حالیکه آوردیم و نصفش رو خوردیم تا تخمک کشی و بعدش دیگه نخوردیم کلا فله ای مینویسند یک دونه از هر کدوم بگیر کافیه 

کلا ivf داروهاش تقویتی و گرونه دیگ عزیزم بله باید مصرف بشه. 

برحسب ازمایش و سونو دارو میگیره هرکس

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه ویتامین هست ضروری نیست ولی خیلییی کمک میکنه به افزایش کیفیت تخمک یا اسپرم و باعث میشه جنین‌های تشکیل شده با گرید بالاتری باشن و توی روند کار تشکیل جنین و فریز کردن و ذوب کردن از بین نرن 

اگر همسرتون مشکل اسپرم دارن و ال کارنتین و ال آرژتین نوشتن ضروریه 

2731
کلا ivf داروهاش تقویتی و گرونه دیگ عزیزم بله باید مصرف بشه.  برحسب ازمایش و سونو دارو میگیره ه ...

من هنوز جواب آزمایشات و نبردم. همون روز اول که رفتم‌مرکز هنوز تازه آزمایش نوشت این داروها رو نوشت. جواب آزمایشات من چند روز دیگه تکمیل میشه و هفته دیگه باید برم

اگه ویتامین هست ضروری نیست ولی خیلییی کمک میکنه به افزایش کیفیت تخمک یا اسپرم و باعث میشه جنین‌های ت ...

اسپرم و تازه امروز دادیم.‌منم آز سوم پری و امروز دادم. سونو هم ندادم تو اون‌مرکز. احتمالا یونو رو بعد مینویسن

والا بستگی به مرکز داره و دکترش برای ما مرکز امید کلی داروی تقویتی داد قرص منیزیم و کلسیم برای خودم ...

از هر کدوم ۳۰ تا نوشته. دو تا رو ۶۰ تا دونه نوشته.‌زیادم‌نبود داروهاش. ببخشید شما انجام دادید آی وی اف؟بار اول نتیجه گرفتید؟بعد یک سوالی همسرم هم میل من باید بی هوش بشه تا ازش اسپرم بگیرن واسه انتقال؟؟من بلد نیستم اینا رو 

[QUOTE=338389222]از هر کدوم ۳۰ تا نوشته. دو تا رو ۶۰ تا دونه نوشته.‌زیادم‌نبود داروهاش. ببخشید شما انجام دادید آی وی ...[/QUOTEما تا تخمک‌کشی انجام دادیم که متاسفانه من هایپر شدم تخمک زیاد دادم دو ماه صبر کردم بعدش و دیگه مادرشوعرم سکته کرد خودم قلب درد گرفتم و داستان زیاد شد . همسرتون از طریق خودارضایی در اتاق مخصوص اسپرم تهیه می‌کنه روش های دیگه هم داره البته نمی‌دونم نزدیکی وو اینا هم هست ولی معمولش اولی هست 

[QUOTE=338389222]از هر کدوم ۳۰ تا نوشته. دو تا رو ۶۰ تا دونه نوشته.‌زیادم‌نبود داروهاش. ببخشید شما ا ...

آخی الهی خدا شفا بده. پس حال روحی هم‌مهمه که آدم ادامه بده.الهی زودتر به نتیجه برسید. ببخشید هزینه عمل چقدر شد.‌همون تخمک کشی

شما هم آی وی اف شدید؟این داروها رو خریدید؟

بله ivf شدم من برای تعیین جنسیت رفتم. 

اگه مشکل ناباروری داشته باشین کلا قبل ازمایش و سونو شروع میکنن تقویتی میدن ک زمان از دست نره 

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2706