2733
2739
سلام ماماناخوبین؟من مامان مردادی ام بیام؟راستی کس دیگه هم هست مرداد زایمان کنه

سلام عزیزم بله من هستم بیست مرداد

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
سلام عزیزم...خوش اومدی🌸🌸🌟💗💗 اره بیا ...هست .عروس کوچولو مرداده زایمانش...یه نفر دیگه هم بود اس ...

من بیدم فاطمه جون😁

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تست گلوکز رفتی ؟؟ من نرفتم مامانم نمیذاره  گفت خودم دستگاه قند میارم  ناشتاتو میگیرم ...

سلام عزیزم. 

منم هفته ۲۵ هستم.

تست قند خون رو میشه آزمایشگاه نریم با دستگاه خونگی تست کنیم؟

منم بابام دستگاهشو داره.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
2728
فاطمه جان حالت چطوره؟لكه بينيت در چه حاليه؟

سلام عزیزم...فدات خوبم...خونه مامانمم استراحت میکنم.خداروشکر چیزی نیومده از اون روز تا حالا.

خودت چطوری؟ فندقت چطوره؟

2740
😂😂 کلا درحال شست و شویی. اره بابا برا خودت صندلی بزن ریلکس😁😁😁 میگم من قاطی کردم.الان ک ۲۵ هفت ...

اره شستن موهااام کلافه ام میکنه میگم کوتاهش کنم همسرم میگه نه من خودم برات میشورم ... چند باری خواست بشوره نتونست 😂😂😂 

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
اره شستن موهااام کلافه ام میکنه میگم کوتاهش کنم همسرم میگه نه من خودم برات میشورم ... چند باری خواست ...

😁😁😁😁ای کلک.

واسه من وقتی میرم حموم کمرم درد میگیره.

راستیییییی ترک خوردین یا نه؟

من یدونه رو پهلو چپم😵

2706