2737
2739
تست گلوکز رفتی ؟؟ من نرفتم مامانم نمیذاره  گفت خودم دستگاه قند میارم  ناشتاتو میگیرم ...

اره عزیزم.امروز رفتم .ماسک دستکش زدم، ازمایشگاهم خصوصی بود و خداروشکر پرنسل همه رعایت کرده بودن.

تست رو دادم خلاص. تا جوابش اخر هفته بیاد

برا ازمایش میخاستی بری اینطور شدی؟؟ منم اصلا تنهایی حموم نمیرم...شوهرم باید خونه باشه تا من حموم بر ...

نه تا بیدار شدم افتادم

منم دیگه میترسم دیگه شوهرم نباشه حموم نمیرم.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 اخی نگران نباش چیزی نیست. یکم بیشتر ب خودت برس جانم

اره باید تند تند غذا بخورم .

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
برای منم دو روزه فقط اون پایین لگ میزنه خیلییی پایین دیگه نگران بودم...   میگفتم نکنه طبیعی نب ...

دقیقا مثل من همیشه به پایین ترین قسمت شکمم ضربه میزنه یا دو پهلوهام ک دراز کشیدم حس میکنم 

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
من کلا حمامم کوتاه. از اولم وقتی خونه تنها بودم نرفتم

منم حمومم تایمش کمه بیشترین وقتم واسه موهامه اخه بلند و پر پشت بود بیشتر شده 😁😁😁 

من تو حموم کلا زیر دوشم بچه ها و سر پام .. خوشم نمیاد بشینم 😝😝.. شما چکار میکنین من تصمیم دارم ی صندلی بگیرم دیگه دارم سنگین میشم زیر دوش بشینم و سرپا نمونم بنظرتون میشه ؟؟؟؟؟؟

تیکر تولد دوسالگی آرتا 🧿🧿👑👑
منم حمومم تایمش کمه بیشترین وقتم واسه موهامه اخه بلند و پر پشت بود بیشتر شده 😁😁😁  من تو حمو ...

😂😂 کلا درحال شست و شویی.

اره بابا برا خودت صندلی بزن ریلکس😁😁😁

میگم من قاطی کردم.الان ک ۲۵ هفتم، ۶ ماه رو دارم تموم میکنم؟ یا ۵ ماه رو؟

سلام ماماناخوبین؟من مامان مردادی ام بیام؟راستی کس دیگه هم هست مرداد زایمان کنه

لطفابرای سلامتی پسرم👶🏻وبهترشدن زندگیم😞۵تا صلوات مهمونم کنید🌷فرستادین بگید منم براتون بفرستم😊.خداجونم پسرم و روز ولادت امام حسن عسکری(ع)بهم هدیه داد😍❤️اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون از شما که به خواسته ام احترام میذارین...دلیل این خواسته ام اینه...همونطوری که دوست ندارم همسرم تو فضای مجازی با خانومها چت کنه....خودمم اینکارو انجام نمیدم چون میدونم توی یه رابطه طرفین باید هر دو پایبند به بایدها و نبایدهای زندگیشون باشن.... 
منم حمومم تایمش کمه بیشترین وقتم واسه موهامه اخه بلند و پر پشت بود بیشتر شده 😁😁😁  من تو حمو ...

منم موهام بلند هست...بیشتر درگیر اونام...

منم میشینم رو صندلی حموم...سرپا واینسا...یکمم آب گرم میخوره بهت سست میشه بدن و کمرت

سلام ماماناخوبین؟من مامان مردادی ام بیام؟راستی کس دیگه هم هست مرداد زایمان کنه

سلام عزیزم...خوش اومدی🌸🌸🌟💗💗

اره بیا ...هست .عروس کوچولو مرداده زایمانش...یه نفر دیگه هم بود اسمش یادم نیس.

2706