2733
2739
خانوما من تا حالا هییییچی ویار نداشتم  حالت تهوع هم اصلا ندارم فقط اشتهام خیلی زیاد شده عین چ ...

منم خیلی گرسنم میشه.الانم کشمش جلومه

میخام دیر شام بخورم دیگه موقه خواب دوباره بساط باز نکنم

خانوما من تا حالا هییییچی ویار نداشتم  حالت تهوع هم اصلا ندارم فقط اشتهام خیلی زیاد شده عین چ ...

منم دقیقا همینجوریم 

خیلی گرسنم میشه ولی حسشم نیست چیزی بخورم دلم حسابی ضعف میره

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیروز تولدم بود.رفتم تو ۲۵ سال ۱ سال و نیمه عروسی کردیم

مباركه عززيزم 

پس چي شد زود تصميم گرفتين بچه دار شين؟

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
2742

خيليا اينطوري ميشن ، وعدتو كوچيك كن توي دوبار بخورش خداروشكر كه تهوع و اينا نداري

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
دیروز تولدم بود.رفتم تو ۲۵ سال ۱ سال و نیمه عروسی کردیم

عزیزم مبارک باشه❤🌹

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
2738
وای من نصفه شبا ضعف میکنم حوصلم نمیشه پاشم غذا بحورم😂😂

😂😂😂 

من هم ضعف ميكنم هم از ارنور بخورم گلوم اذيت ميكنه نميزاره بخوابم

مباركه عززيزم  پس چي شد زود تصميم گرفتين بچه دار شين؟

من ۶ماهه عروسی کردیم البته ۴ سال عقد بودیم خیلی زود بود 🤔😑🙊

منم دقیقا همینجوریم  خیلی گرسنم میشه ولی حسشم نیست چیزی بخورم دلم حسابی ضعف میره

حتما یه چیزی بخور.بچه چیزیش نمیشه اون داره بدن تورو میخوره.خودت بعد زایمان استخون درد میگیری و موهات میریزه و دندونات پودر میشه.به خودت برس

2706