2733
2734
عنوان

قانون جذب و نتایجش

573 بازدید | 61 پست

از نتایج قانون جذب در مورد کار و زندگی و ازدواجتون بگید

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همسرم  دخترم  الانم تمرکزم رو لاغریه  واین ک دو سال دگ ب امید خدا اینجا نباشیم&nbs ...

در مورد ازدواجت بگو چه شکلی شاید به من کمک کنه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
اول موهام  لبام  چال صورتم  ارث و پولی که از پدر رسید بهم  جذب خاستگار

در مورد موهات بگو چون من شدید ریزش مو دارم و در مورد جذب خواسگار بگو واسم

2740
در مورد ازدواجت بگو چه شکلی شاید به من کمک کنه

راست شو بخای هر از گاهی بهش سطحی بهش فک میکردم فقط چن ثانیه 

تو خابمم نمیریدم بیاد خاستگاریه من 

ولی ب طرز عجیبی اومد 

خپ چی بگم ؟ 

شنیدم میگن باید بهش فک کنیو ناخوداگاه رها کنی منم هیمین کار و میکردم دقیقا

من تمام زندگیم با قانون جذب  ;)

باید  ایمانت به خدا و خواسته ات قوی باشه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
راست شو بخای هر از گاهی بهش سطحی بهش فک میکردم فقط چن ثانیه  تو خابمم نمیریدم بیاد خاستگاریه م ...

یعنی به شخص خاصی فکر میکردی یا ویژگیهای خاص؟

در مورد موهات بگو چون من شدید ریزش مو دارم و در مورد جذب خواسگار بگو واسم

موهام همیشه وز و خشک بود 

ینی زززشت زشت 

نمیشد پخشش کرد 

هر چی شامپو و نرم کننده عوض میکردم فایده نداست 

هر شب قبل خواب پنج دقه عکس کسی که میخواستم موهام شبیهش بشه رو نگاه میکردم 

تا دو ماه 

بعد کلا خسته شدم ولش کردم 

بعد یه ماه و نیم یه ماسک مو رسبد بهم که عااالی بود خداااروشکر و موهام شد عین همون عکس ک خواستم 

لطفااا به هررر کی میپرستی لایکم نکن برام پست بزار ذوق کنم  ❤❤😙😙😍