2737
2739
عنوان

قانون جذب و نتایجش

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 61 پست
خیلی جالبه اینکه ادم روی یک شخص خاص زوم کنه و همون بیاد خواسگاری و بشه شوهر ادم. معلومه باور و ایمان ...

نه نه 

نباید رو یه ادم خاص زوم کنی 

فقط رو ویژگی ها و شخصیتش زوم کن 

لطفااا به هررر کی میپرستی لایکم نکن برام پست بزار ذوق کنم  ❤❤😙😙😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی جالبه اینکه ادم روی یک شخص خاص زوم کنه و همون بیاد خواسگاری و بشه شوهر ادم. معلومه باور و ایمان ...

ایمان و نمیدونم باورم اره قویه رو هر چی دس بزارم باید ب دستش بیارم یکی همین لاغری 

یک ماهه ۷ کیلو کم کردم گفتم تاعید باید بشم ۴۸ کیلو مطمئن باش میشم الان ۵۰ 

در مورد شوهر همیشه ناامیدم نمیدونم چرا هر موردیم سمتم میاد و ابراز علاقه میکنه هی میگم الکی میگه و ن ...

عزیزم یک اتفاق تلخی تو گذشته ات افتاده که باعث بدبینی ت  شده 

بهتر یکم رها شی  و انتقام اون ادم از خودت و از ادمای بعدی نگیری 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2731

بچه ها من خودم پرکاری شدید تیرویید داشتم بعد هر سری دکتر میرفتم قرص می داد و منم زیاد اهل دارو نیستم و خیلی بخاطر این بیماری ناراحت بودم تا دارو را قطع میکردم لاغر میشدم و تپش شدید قلب و کلی مشکل دیگه. اخرین بار که رفتم دکتر قرصام را کمتر کرد و گفت مدام باید بخوری منم رفتم قرصام را از داروخونه گرفتم وقتی اومدم خونه گفتم من که چیزیم نیست واسه چی دارو بخورم و مدام به غده تیروییدم عشق دادم و شکرگزازی که سالمم. بعد چند ماه ازمایش دادم باز خیلی جالب نبود و رفتم یک دکتر دیگه گفت فعلا دارو نخور دوباره بعد چندماه رفتم بازم ازمایشام نرمال نبود تا اینکه چند روز پیش رفتم سالم سالم و نرمال بود جالبه حدود یکسال و دو ماهه اصلا دارو نخوردم و کاملا ارادی خودم انتخاب کردم که خوب بشم و شدم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2740
عزیزم یک اتفاق تلخی تو گذشته ات افتاده که باعث بدبینی ت  شده  بهتر یکم رها شی  و انت ...

بله متاسفانه دور و برم همش درگیری های ازدواج را دیدم بخاطر همین از ازدواج از بچگی ترس داشتم و ناامید بودم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ایمان و نمیدونم باورم اره قویه رو هر چی دس بزارم باید ب دستش بیارم یکی همین لاغری  یک ماهه ۷ ک ...

یعنی رژیم گرفتی یا همینجوری؟منم فقط میخام شکمم تخت بشه

بله متاسفانه دور و برم همش درگیری های ازدواج را دیدم بخاطر همین از ازدواج از بچگی ترس داشتم و ناامید ...

فقط به چیزهای خوب فکر کن 

به خودت بگو این همه ب بدی فکر کردی تهش این شد

حالا یه مدت بهوخوبی فکر کن ته اینم ببین

بعد هودت میفهمی چیکار کنی

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

منم اعتقاد دارم 

ولی فکر میکنم که وقتی به یه چیزی خیلی فکر میکنی ملکه ذهنت میشه و کارهایی رو انجام میدی که به اون هدفی که داری برسی 

یعنی بدون تلاش خودت به نتیجه‌‌ای دلخواه نمیرسی 

من خودم سر شاگرد اول شدن و لاغری و خوش هیکل شدن از قانون جذب نتیجه دیدم 

فقط به چیزهای خوب فکر کن  به خودت بگو این همه ب بدی فکر کردی تهش این شد حالا یه مدت بهوخوبی ف ...

مثلا در مورد ازدواج چطوری فکر کنم؟منی که اونقدر قدرت داشتم تونستم مریضیم را خوب کنم ازدواج نباید واسم اینقدر سخت باشه