2737
2734
عنوان

قبولی دعا با کتاب گنجهای معنوی

| مشاهده متن کامل بحث + 3012 بازدید | 86 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه  متنش رو بذاری؟

عکس فرستاده نمیشه ولی اول دعا اینه الّلهُمً انّی اسئَلُکَ بِنبیِّ الرَّحمته

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا

وای یادش بخیر بابا بزرگم داشت کتابشو من انقد اون دعایی که نوشته رسیدن به کسی که عاشقش هستید رو انقد میخوندم نمازشم میخوندم 15 سالم بود 😁😁😁😔😂😂😂😂😍😍

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
شما بزرگوارید  برای ازدواجم کارم دعایی هست؟ هر چند دلم چند روزه انگار خالی از همه چی از امید و ...

برای ازدواج دعای مقنعه

زیاد تعریفشو شنیدم

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
وای یادش بخیر بابا بزرگم داشت کتابشو من انقد اون دعایی که نوشته رسیدن به کسی که عاشقش هستید رو انقد ...

حالا رسیدی؟😎

2740
من خیلی تاحالا با دعاهاش مشکلاتم حل شده واقعا 

چندتا از دعاهارو میگی لطفا؟؟

میشه دعا کنی حاجت منم براورده بشه؟

حالا رسیدی؟😎

اره 😁نمیدونم از دعا بود یا چی ولی رسیدم چون نمیتونستم بهش بگم همش دست به دعا میشدم فامیل دور بود ولی واقعا دوسش داشتم خدا کاری کرد که اونم عاشقم شدو اومدن خاستگاری تو شونزده سالگی 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
اره 😁نمیدونم از دعا بود یا چی ولی رسیدم چون نمیتونستم بهش بگم همش دست به دعا میشدم فامیل دور بود ول ...

خوشبحالت. مارو هم دعا کن

2706