2733
2734
عنوان

قبولی دعا با کتاب گنجهای معنوی

| مشاهده متن کامل بحث + 3018 بازدید | 86 پست

تو قنوت خواستمو میگفتم

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی من این ۶ مورد رو به نیت کسی که دوسش دارم بخونم؟😍

بله انشالله که به مراد دلت برسی

اگـرچه توبه شکستـم امیدوار تو هسـتم برای ذلّـت شیطـان مرا ببخـش خدایـا        ز قطره قطره اشکـم بشوی لوح گنــاهم به دانـه دانـهٔ باران مرا ببخش خدایـا
2731

اسی عزیزم از تاپیکت خوشم اومد منم مشکل ازدواج دارم ۲۲ سالمه ولی هرچی دعا میکنم نمیشه برام دعا کنین.

اسی لایک کن بیام بخونم 

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
ن بلد نیستم  اره طرف من رفته بود خوندم برگشت  اما خب بعد چند سال یه خانوم و.... از هم پا ...

باید آیة الکرسی هارو یک جا بخونیم؟!؟

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
اسی عزیزم از تاپیکت خوشم اومد منم مشکل ازدواج دارم ۲۲ سالمه ولی هرچی دعا میکنم نمیشه برام دعا کنین. ...

انشالله هرچه زودتر ازدواج میکنی و خوشبخت میشی 

برات دعا میکنم گلم

انشالله هرچه زودتر ازدواج میکنی و خوشبخت میشی  برات دعا میکنم گلم

مرسی عزیزم   

ن من یه جا نخوندم توی یه ذوز هر وقت تونستم خوندم 

قول میدم دیگ سوال نپرسم 😀 این آخریشه عزیزم

چند وقت بعدش ازدواج کردی؟!؟ اخه من میخوام زودتر ازدواج کنم چون میدونم ک ب اون شخص مورد علاقه ام میرسم.

قول میدم دیگ سوال نپرسم 😀 این آخریشه عزیزم چند وقت بعدش ازدواج کردی؟!؟ اخه من میخوام زودتر ازدواج ...

من طرفم رفته بود خوندم برگرده اما این روش برای رسیدنه دونفر ب هم هستش ک تجربه شده اس 

فکر کنم دوسه ماه بعدش اومد و اون کسی ک به من اینو گفته بود هم دوسه ماه یا کمتر حاجت گرفته بود

من طرفم رفته بود خوندم برگرده اما این روش برای رسیدنه دونفر ب هم هستش ک تجربه شده اس  فکر کنم ...

اها چ خوب باشه مرسی