2737
2739

سیب زمینی رو سرخ میکنی بعد پیازو گوجه رو خلالی میکنی و تفت میدی باهم یکمم رب گوجه میزنی و ادویه بعدم سیب زمینیو اضافه میکنی😐

خوشمزه اس دوسش میدارم😐

دلِ من هرچه غلط بود فراوان کردی..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیازسرخ میکنی گوشت یامرغ قارچ تفت میدی یه سیب زمینی خردمیکنیداضافه میکنیدیکم سبزی خوردشده یقاشق رب چندتاالوهویج نگینی اضافه میکنیدمیزاریدبپزه خوشمزه بانون یابرنج خورده میشه باسبزی ترشی💁

سسس
2728

پوره سیب زمینی ساندویجی  ۲تاسیب زمینی ابپزمیکنیدیه هویج میپزید بعدسیب زمینی له میکنیدهویج نگینی ریزمیکنیدهمه روباهم باکره ویه لیوان شیرمخلوط میکنیدروی گازمیزاریدمخلوط بشندبعدیکم جعفری میریزید میزاریدخنک بشه بانون باگت خیارشورکاهوگوجه ساندویجی میکنیدنوشجون میکنید

سسس

سوپ شیرعدس عدس با یه کم بلغورجومیپزیدیه هویج رنده میکنیدیه سیب زمینی نگینی اضافه میکنیدبایه کم گوشت اسکلت مرغ مخلوط میکنیددراخرسبزی وشیرمیریزیدهم میزنیدمیزاریدغلیظ بشه 

سسس

ماکارونی خوشمزه یک پیازرنده شده روسرخ میکنیدیه هویج رنده میکنیدلوبیاسبزسرخ شده سویارازقبل تواب خیس میکنیدابکش میکنیداضافه میکنیدیه سیب زمینی نگینی خردمیکنیدفلفل اضافه میکنیدرب میزنیدتفت میدیدمیزاریدکنارماکارونی ابکش میکنید ازروعن مایع ماکارونی برمیداریدمیریزیدته قابلمه یه کم روغ میریزید یدونه سیب زمینی حلقه میکنیدمیزاریدکف قابلمه یه کم سرخ شدموادماکارونی مخلوط میریزیدمیزاریددم بکشه

سسس

خورشت قیمه باقارچ

قارچ وخردمیکنیدتفت میدیدباپیازابش که کشیده شد لپه پخته شده لیموعمانی ورب نمک زردچوبه میزنیدمیزاریدباهم بپزه تاغلیظ بشه این غذابالیموی زیادخوشمزه میشه باگوجه وسیب زمینی خلالیی سرخ شده برنج سرمیکتید

سسس
2740