2737
2734
عنوان

خیلی دوست دارم شوهرم خلبان باشه

4491 بازدید | 53 پست

واقعااااااعاشق این شغلم بخدانه صرفاواسه درامدش کلا بنظرم خیلی باکلاسه 😎😎خوشبحال اونایی که شوهرشون خلبانه😥 من واقعا عاشق خلبانهاهستم

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم عاشق اون مهماندارای هواپیمام لامصب از خلبانی هم باکلاستره

دماغ عمل کنی تو دماِغی حرف بزنی بعد هی بین مسافرا ساندیس پخش کنی

خیلی بی اعصاب و غیر قابل تحمل شدم کاش یکی بیاد بغلم کنه بگه همه چی درست میشه! منم بگم گوه خوریش به تو یکی نیومده🖕

درست میشه

أَرَأَيْتَ مَنِ اتَّخَذَ إِلَٰهَهُ هَوَاهُ أَفَأَنْتَ تَكُونُ عَلَيْهِ وَكِيلًا ﴿٤٣﴾ أَمْ تَحْسَبُ أَنَّ أَكْثَرَهُمْ يَسْمَعُونَ أَوْ يَعْقِلُونَ ۚ إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ ۖ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِيلًا ﴿٤٤﴾                               آیا دیدی کسی را که هوای نفسش را معبود خود برگزیده است؟! آیا تو می‌توانی او را هدایت کنی (یا به دفاع از او برخیزی)؟! آیا گمان می‌بری بیشتر آنان می‌شنوند یا می‌فهمند؟! آنان فقط همچون چهارپایانند، بلکه گمراهترند! (فرقان/43و44)
2740

خیلی سخته

مدام استرسه پیر میشه ادم

همسر من تو دریاست همش استرس دارم حالا فکر کن رو هوا باشه😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

همش باید تنت میلرزید که نکنه سقوط کنه😶🙄

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘