2737
2734
عنوان

نظر دکتر پسرم راجع به غذای کمکیش

207 بازدید | 43 پست

امروز بردم چکاپ پایان 4 ماهگی. گفت غذا کمکی رو طبق این دستور شروع کن.:

5 روز اول: اب سیب و اب هویج و لعاب برنج و ماست 

5 روز دوم :سوپ (عدس و ماش لوبیا نخود) + گوشت ماهیچه گوسفند(با گوشت کوب له بشه) کره زده شه

5روز سوم:قیمه و بادمجان و شیره(یه چیز دیگم گفت یادم رفت) 

بعدش:تخم مرغ ابپز یه کوچولو زردشو 

کیا اینجوری دادن؟ دکتر خوبیم هستاااااا مطبش همیشه خدا غلغلست همه هم راضی. دکتر همه بچه های خانواده و فامیل شوهرمه.فوق تخصص گوارش و دکتر اطفال و نوزادان هستش. خودمم راضیم ازش ولی تو نینی سابت چنتا تاپبک خوندم هیشکی اینجوری غذا نداده.مامانم میگه به حرف دکتر گوش کن اگه نمیکنی اصلا پس چرا میبریش چکاپ ماهانه؟ 

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به حرف دکتر گوش کن عزیزم

اینجا هر کس بر اساس تجربه خودش راهنماییت میکنه

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2731
یا علی قیمه بادمجووون اخه من هنو ندادم بچم دوسالشه به نظرم داغونه 

با هم که نههه جدا جدا

بهش اعتماد کن و میکس نکن غذاشو این از من به تونصیحت دخترمن ۲۲ماهشه هنوز میکسی میخوره

اره میگه میکس نکن 

2738
بچه ۴ ماهه نخود لوبیا اونا واسه ۱۰ به بالاست. قیمه و بادمجون؟ مطمینی درست شنیدی؟

اره نوشت برام. 

مامان من ب ماها و حتی خواهر  زادم از همون یکی دوماه اول یه ذره از هر غذایی میداد بهمون🤣 ماشالا هممونم قویه بدنمون

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2706