2737
2734

من تو عقدم احتمالا عروسیم سال دیگه باشه

از الان یکی دو جا رفتیم واسه اجاره کردن خونه قیمتا رو که دیدم خیلی حالم گرفته شد ما قصد داریم تو جنوب شهر تهران اجاره کنیم که قیمتاش پایینتر باشه . هر جوووور حساب میکنم درآمد من و شوهرم رو بذاریم رو هم اجاره خونه رو هم که بدیم قسط وام ازدواجمون رو هم بدیم خرج خونه و اینا رو هم بدیم نهایتش ماهی یک و نیم میلیون بتونیم پس انداز کنیم. اصلا با این پس انداز به نظرتون امیدی هست که یه روزی بتونیم خونه بخریم؟؟؟ حتی شده یه واحد ۴۵ متری !

هر دو مون کارمندیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره عزیزم میشه امیدت بخدا باشه

جمع کنید یکمم وام بگیرید انشاءالله میخرید

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2740

دمت گرم همه این قسطارو میدی باز یک ونیم میمونه 

من اینارو هم ندم باز یک و نیم نمیمونه

قهرمانا تنهان،ولی هم آرومو مشتین،هم به موقش وحشیین،جای اینکه سوراخ کنن زیرشونو ناخدای کشتین

میگین سال دیگه ب سلامتی عروسیت میفته خب ت این ی سال ک هنو سرخونه زندگیت نرفتی پس انداز بهترمیتونی پس ی حساب باز کن و شما و همسرت درماه نصف درامدو بریزت حساب اصلا شاید تونستین قبل عروسی خونه بخرین. امیدوارباش

2706