2737
2739
عنوان

استقلال 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 49 پست
خوب دیگران باید چ کاری در موردش انجام بدن اطرافیان که نمیان روش خاصیو برای یک پسر غریبه انجام بدن

دقیقا 

شما باید سطح توجهتون رو کاهش بدین 

چون فرزندتون توی اجتماع انتظار همون برخورد رو داره 

وقتی دیگران انتظارشو برآورده نمیکنن، احساس شکست و نارضایتی میکنه 

احساس میکنه فرد موفقی نیست که تشویق بشه پس خیلی وارد جمع ها نمیشه 

پریشب خونه عمه شوهرم بودم 

شوهرعمه حدودا ۷۰سالشه و اتفاقا خیلی پسرم رو دوست داره ،بعد گوشی من و شوهرم و کلاه و جوراب پسرم رو گرفت و شروع کرد با پسرم بازی کردن ،و به عکس العملای پسرم میخندیدن ،بچه ها عکس العملای بامزه ای دارن 

حدود نیم ساعت بازی کردن (الان میگم بازی ،اون موقع فکر میکردم  کارش اشتباهه)وسایل رو میذاشت و تا پسرم میومد برداره میکشید ،پسرم اول ناراحت میشد ،بعد چند ثانیه دوباره تلاش میکرد ،حتی حرکات زیرکانه انجام میداد واسه گرفتنشون 

حالا سوالم اینه من باید دخالت میکردم و بازی رو قطع میکردم؟

یا این درسته که با خودم فکر کردم که قراره فردا وارد اجتماع بشه و از این مدل رفتارا زیاد میبینه اونم توی مسایل بزرگتر ،پس گذاشتم ایشون بازی رو ادامه بدن و پسرم تلاشش رو

(اینکه پسرم به ما پناه نبرد زیاد و گریه نکرد نشونه خوبیه؟)پسرم ۲۲ماهشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم بدا همین گفتم حتما برو پیش مشاور،مهد نمیره؟شاید اضطراب جدایی داره

ن اظطراب جدایی نداره باشگاه میرم ب راحتی خونه میمونه تا برگردم خودش میگ هستم مطمعنه ک من همیشه هستم کوچیک بود از جدایی میترسید ولی اللن نه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2728
پریشب خونه عمه شوهرم بودم  شوهرعمه حدودا ۷۰سالشه و اتفاقا خیلی پسرم رو دوست داره ،بعد گوشی من ...

اتفاقا این بازیا خوبه ک بچه رو تیز میکنم 

پسر منم قبلا با بچه ای ک بود ب راحتی اون قالش میزاشتو پسزم نمیتونست تیز رفتار کنه گاین بازیا ب تیز شدن کودک کمک میکنن 

منو پسرم الان زمان خواب برا اتاق خواب رفتن مسابقه میزاریم اون یکی جلو اون یکی بگیره یا گاهی از این بازیا میکنیم ک ی وصیله رو مبندازیم زمین هر کی زودتر برداره 

فقط پسر من اگ من زودتر بردارم خیلی ناراحت میشه و این خوب نیست باید یاد بگیرن گاهی ادم شکست میخوره

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2740
دقیقا  شما باید سطح توجهتون رو کاهش بدین  چون فرزندتون توی اجتماع انتظار همون برخورد رو ...

یعنی تو خونه زیاد تشویقش نکنم؟

اتفاقا این بازیا خوبه ک بچه رو تیز میکنم  پسر منم قبلا با بچه ای ک بود ب راحتی اون قالش میزاشت ...

من خودم روحیه م به شدت حساسه ،یهو با یه جمله تو خودم میرم ،مثلا اگه کسی این بازی رو با من انجام میداد همون بار دوم یا سوم عصبی میشدم ولی پسرم نیم ساعت تمام تلاش کرد ،خیلی برام جالب بود 

من خودم روحیه م به شدت حساسه ،یهو با یه جمله تو خودم میرم ،مثلا اگه کسی این بازی رو با من انجام میدا ...

خیلیم عالی خیلی خوبه تلاش کردنو یاد بگیره تو خونه قایم موشک بازی کنید خبلی خوبه

خیلیم عالی خیلی خوبه تلاش کردنو یاد بگیره تو خونه قایم موشک بازی کنید خبلی خوبه

میخوام لباس تنش کنم ،لباساشو برمیداره و میدوه و خودش میگه وایسا وایسا😅من خیلی تو بازی کردن باهاش کم میذارم ،به ذهنم نمیرسه چه بازیایی انجام بدم 

فعلا ک کسی نیست انگار همه دنبال تاپیک مادرشوهر میگردن

اره واقها نشون میده مادرا اکثرا هیچ اهمیتی ب این چیزا نمیدن الله خدایی بچه رو بزرگ میکنن

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
پریشب خونه عمه شوهرم بودم  شوهرعمه حدودا ۷۰سالشه و اتفاقا خیلی پسرم رو دوست داره ،بعد گوشی من ...

ببخشید خط آخر رو ندیدم 

به نظر من کار درستی کردین 

اگر سن پایین تری داشت درک نمی‌کرد یه سری چیزهارو مثل اینکه برای بدست آوردن اون شی حالا چه کلاه چه گوشی باید مقاومت کنه و روش های دیگرو بکار بگیره، فقط این کار رو به صورت یک تهدید و آزار میدید 

اما با توجه به اینکه گریه نکرده یعنی درک کرده محیطی که در اون قرار داره صرفا یک محیط دوستانه و برای بازی هست،درک کرده که با استفاده از هوشش باید روش های جدید رو برای بدست آوردنش انجام بده، مقاومت و تلاش کنه 

اما خیلی زیاد این کار رو انجام ندید چون کم کم کودک حس میکنه همواره باید در حال رقابت باشه و چیزی به راحتی در اختیارش قرار نمیگیره مثلا بشقاب غذا رو به راحتی نمی‌پذیره چون حس می کنه برای بدست آوردن هرچیز باید روش های غیر معمول رو به کار ببره و مثلا سراغ قابلمه غذا میره 

2706