2737
2734
عنوان

استقلال 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 49 پست

فقط سه نفر انلاین 

داریم به کجا میریم حتی حاظر نیستیم داخل یک موضوع مفید شرکت کنیمو نظراتمونو بگیم 

فقط باید بحث خیانت و مادرشوهر خواهرشوهر باشه تا جدواباد طرف رو بیاریم جلو چشش واقعا تاسف برانگیزه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاتر به نظر دلیل راحت نبودنش توی اجتماع اینه که بازخورد خوبی که شما بهش میدید و اعتماد به نفس بهش میدید رو دیگران در خارج از خانه نمیدن

پس حس میکنه خارج از خانه دیگه محدوده اون نیست 

2731
اعتماد به نفس خوبه برا بچه ولی نه اعتماد به نفس کاذب سعی کن برا کارای خوبی که انجام میده در حد نیاز ...

احساس میکنم ب حد معمول هم نرسیده  از بچگی بیشتر کاراشو خودم انجام میدادم ولی چند وقته تلاش کردم ک کمی ازش فاصله بگیرم تا کاراشو انجام بده

البته مستقل هست و وابستگیش به من کمه مثلا تنها خونه میمونه  یا شهرستان برم جایی کار داشته باشم خونه هر کی بزارمش میمونه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
استاتر به نظر دلیل راحت نبودنش توی اجتماع اینه که بازخورد خوبی که شما بهش میدید و اعتماد به نفس بهش ...

خوب دیگران باید چ کاری در موردش انجام بدن

اطرافیان که نمیان روش خاصیو برای یک پسر غریبه انجام بدن

2740
احساس میکنم ب حد معمول هم نرسیده  از بچگی بیشتر کاراشو خودم انجام میدادم ولی چند وقته تلاش کردم ...

این عدم ارتباط با دیگران شاید زیادم بهداعتماد به نفس ربط نداشته باشه ،شاید یه مشکل دیگه ای داره که ترس از ارتباط برقرار کردن داره

پسر من دو سالش هم نشده  ذاتا خوب ارتباط برقرار میکنه  چه تاپیک خوبی یه سوال دارم بپرسم؟

بفرما عزیزم

این عدم ارتباط با دیگران شاید زیادم بهداعتماد به نفس ربط نداشته باشه ،شاید یه مشکل دیگه ای داره که ت ...

مثلا چ دلیلی؟

من خیلی احترام پسرمو نگه میدارم خیلی میبوسمش خیلی بهش افتخار میکنم اونم عاشق خونوادمونه و بیرون از خ ...

مهدکودک یا هیچ کلاسی نرفته؟

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

کلا پسر من از ابتدا ترس از بلندی داشت حتی کوچیم تر ک بود روی چهار پایه وا نمیستاد جایی م احساس کنه خطر داره خودشو دور میکنه ریسک پذیر نیست

ریسک اینو نمیپذیره ک ب بچه ای نزدیک بشه و باهاش صحبت رو باز کنه 

اگ تو اجتماع بچه ای بهش نزدیک بشه و دوست بشه دلش نمیخواد اونجارو ترک کنه  حتی بهش میگ دفعه بعد ک میخواستی بیای بگو تا منم بیام

مهدکودک یا هیچ کلاسی نرفته؟

کلاس خلاقیت میرفت 

الانم کلاس رباتیک میره

رباتیک هم اکثرا پسرای ابتدایی ب بالا هستن به خاطر اینکه استعدادشو داره تو این سن فرستادم ولی استادشون میگ تو کلاس بی انگزیست خودم میتونم ب  اینکه دوستی نداره ربطش بدم

2706