2733
2739
عنوان

سه قلو های سال93

| مشاهده متن کامل بحث + 151888 بازدید | 2333 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که میکرو کردم یعنی دارو استفاده کردم همسرم اسپرمش در حد صفر بود گل سفید برای ویارت بهتره تغذیت رو سالم بکنی کم بخوری ولی با فاصله کم یعنی نگذاری شکمت خالی باشه صبح ها هم قبل از بلند شدن بیسکوییت خشک بخور و چند دقیقه بشین بعد بلند بشو یه سری مواد غذایی مثل زنجبیل و طالبی به حالت تهوت کمک میکنه
ای کاش نبود تو دنیا حتی یه لحظه غصه ، ای کاش تمام دلها خالی شه از هر غصه😍
2731
شیمول جان من هفته ١٨ هستم دکترت کیه کجا میخواهی زایمان کنی دکتر من گفت احتمالا زایمان زود رس داری باید بیمارستانی بری که nicu داشته باشه برا نوزاد من پیش دکتر پور انصاری تو رویان میرم راستی سرکلاژ کردی اندازه دهانه رحمت چند بود برای من٣٢ ولی سرکلاژم نکردن خیلی میترسم
ماریا جان انشا اله مامان میشی ولی سه قلوویی خیلی سخته انشا اله هر چند تا قسمتت هست صیح و سالم باشن برای ما هم دعا کنید نینی هامون سالم به دنیا بیان
دکترم اشرف معیینی که از اعضای رویان هم هست.دکترم بیمارستان اتیه هست اما اونجا فکر کنم خیلی گرون بشه موندم چکار کنم.راستی nicuچیه؟ حرف دکترارو گوش نکن توکلمون به خدا باشه، من تو خود رویان سرکلاژ شدم، اندازه دهانه رحم خوب بود ام گفت چون 3تاست باید سرکلاژ بشی نگران نباش هیچی نمیشه فقط استراحت کن.استراحتی ؟ شیاف میزاری؟