2737
2734
عنوان

در راستای تاپیک قبلیم درمورد نماز. آه از نبود گوگل!

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشهد:بسم الله و بالله، الحمدلله، اشهد ان لا اله الا الله وحده لاشریک له و اشهدان محمدا عبده و رسوله ...

این درسته استارتر

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
تشهد:بسم الله و بالله، الحمدلله، اشهد ان لا اله الا الله وحده لاشریک له و اشهدان محمدا عبده و رسوله ...

اون جمله اولش هست؟ اخه اون خانوم بالایی نگفت 

2731
اره اسمش قنوته. یادم رفته بود مرسی عزیزم. یه تیکه هاشونو اشتباه میکردم

خواهش میکنم عزیزم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
وای بچه ها نشسته نمی تونستم تشهد بگم 😂😂😂😂دقیقا خودم رو تو حالت دو زانو تصور کردم تا تونستم 😂

واییییییی توهم؟؟؟؟ منم خواستم بگم هرچی فکر کردم وسطشاش یادم میرفت😐😐تو اتوبوسم نتونستم خوب تمرکز کنم😅😅😅😅

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2740
اخه ما تو تشهد دستامون رو بالا نمیگیریم...نکنه. منظورت قنوت نمازه؟؟؟

نه تشهد میدونم چیه گفتم تشهد رو بگین بعد دعای اون قسمت که دست بالا میگیرن هم بگین. اسمشو یادم رفته بود قنوته

2706