2726

ببخشید. چون گوگل نیست مجبورم بپرسم

شاید براتون مسخره بنظر بیاد اما واقعا من تو دعای بخش تشهد و اون قسمت که دستارو میگیرن بالا دچار اشتباه میشم. 

دعای اخرنمازم اگه بگین ممنون میشم. 

بلدما کم و بیش اما چون نخوندم فراموش کردم و توش اشتباه دارم. 

بعد، یه سوال دیگ. من چادر نماز ندارم تا وقتی بخرم و بدوزم با لباس پوشیده میتونم بخونم؟! 

چون یادمه تو نمازخونه مدرسه با مانتو شلوار بچه ها میخوندن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قنوت میگن ب اونی ک میگین دستارو بالا میگیرن

دعاش هسنه : ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الآخره الحسنه و قنا عذاب النار 

تشهد : الحمد الله اشهد ان لا الله الی الله وحده لا شریک له و اشهد ان محمد عبده و رسوله

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بعد نماز دعا هر چی دوست داری بخون تسبیحات حضرت زهرا خوبه در مورد تشهد نفهمیدم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
قنوت میگن ب اونی ک میگین دستارو بالا میگیرن دعاش هسنه : ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الآخره الحسنه ...

اره اسمش قنوته. یادم رفته بود

مرسی عزیزم. یه تیکه هاشونو اشتباه میکردم

قنوت=ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه و قنا عذاب النار.

بله میشه

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
تو بخون عزیزم با بلوزشلوار بخون حالا هر چی پوشیده تر بهتر!!!!الان اینجا تا کل اداب نماز رو بهت یاداو ...

خب همه آداب درست نمازو میدونن اما وقتی چاره نباشه کاریش نمیشه کرد که😅

2706