2737
2739
عنوان

من عاشق یکی هستم. همش دارم بهش فکر میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تصمیم گرفتم همین کارو کنم، سلامم نمیکنم بهش، تا حالش جا بیاد😂

خوب میکنی. من با این ترفند تاحالا یه بارم منت کشی نکروم حتی اگه مقصر بودم😂همش شوهرم معذرت خاهی میکنه. یه دفه من دعوا کردم قهر کردم مقصرم خودم بودم. شب همش معذرت خاهی کرد بیچاره. ازش پرسیدم چرا معذرت میخاهی میکنی؟ گفت نمیدونم خو قهر کردی میخام اشتی کنی دیگه   

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
2738
ن شایدم راست میگه شاید روحیه اش حساسه بهم ریخته بهش فرصت بده تا از لحاظ روانی بتونه ب ارامش برسه

میدونم راست میگه، واقعا هم نرمال نیس، دیوونه شده، بخاطر خواهرشه فک کنم، خواهرش با یه بچه طلاق گرفته، اونم توی یه شهر کوچیک

بعضیا هم هستن ک وقتی بیچاره هستن کسی تحویلشون نمیگیره اخه کم پیدا میشه دخترایی ک با اینجور پسرا بساز ...

منم تحویلش نمیگرفتم بخاطر همین سه برابر پاپیچم میشد انگار عهد کرد بود ک مخ منو بزنه اخرشم ناموفق بود😂

الان ک وضش بهتر شده بهش یکم فکر میکنم اما اون بی خیال شده شخصیت با ثباتی نداره از رفتارش مشخصه🤦🏻‍♀️

من که وضعیتم نه خوب شده ن بد رو ب بهبودی هست ولی نه انچنان تغییر بزرگ ولی اون تغییر کرده برا من قیافه میگیره احمق روزایی ک مث چی دنبالم بود رو یادش رفته از این حرصم میگیره 😑

2706