2726
عنوان

من عاشق یکی هستم. همش دارم بهش فکر میکنم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 105 پست
شلوار کردی 😂، واس من میگه خواهرش امسال طلاق گرفته با یه بچه،  واس همین از ازدواج بیزار شده&nbs ...

بیچاره اومده بود مرخصی با دوستاش رفته بودکوه. لباسش بو جوجه کباب میداد.دوستش همسایمونه چون یه بار قبل اینکه اون شب خاستگارا بخان بیان همه جیزو رسمی کنن اومده بودن اشنا شیم. به شوهرم گفته بود دختر خالت خاستگار پولدار داره.اونم پریده بود رو موتور اومده بود😁 بهش میگم هرکی خاستگاری عشقشو ببینه خوشحال میشه من دیدمت گشنم شد با بوی جوجه کبابت😂.به نظر من اصلا دلیل محکمی نیست اگه باهاش در ارتباطی رک حرفتو بزن ک اینا بهونست و اگه میخاد پا پیش بزاره اگه نمیخاد ک راهتونو از هم جدا کنید چون هرچی بیشتر بمونی بیشتر ضررمیکنی

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
الان عاشق این هستی یا ن؟؟ بنظرم اینجور ک تعریف میکنی اونم بهت ی حسی داره بسپار ب خدا بگو اگه قسمتته ...

یه ساله عاشقشم، اون نمیدونست البته، تا اینکه خودش اومد جلو، کاملا مشخصه اونم حس داره بهم، چون همش جلو چشممه، اره میسپارم بخدا، هرچی قسمته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون فازی که شما داری عزیزم،آدما تو یه حالت نمی مونن قرار نیست همیشه واله و شیدا یکی باشیم که بهمون ...

اون خیلی افراطی حرف از دوست داشتن میزد  و یهوو عجیبببب سرد شد میگفت میام با خودم میبرمتو از خانوادت خواستگاریت میکنمو و... با اینک ن پول داشت نه کار تازه پناهنده اروپا هم بود وضش خرااب الان وضش خ بهتر شده :|

از نظر خودم ک برای تنهایی و غضه هاش منو میخواست مردک :/

2728
الهی همیشه خوشو خرم باشید،چقد عشقولانه😍

قربانت عزیزم .همیشه خوش بودیم الان ک بچمم اومده خوشیامون ده برابرشده. این روزا رو برا همه جوونا ارزو میکنم

بیچاره اومده بود مرخصی با دوستاش رفته بودکوه. لباسش بو جوجه کباب میداد.دوستش همسایمونه چون یه بار قب ...

گفتی جوجه منم گشنم شد😂

فعلا دعوا کردیم، در ارتباط نیستیم، ولی روزایی که همو میبینیم همش جلو چشممه

پسر اگه دوست داشته باشه میتونه جلوی خانوادش واسته ، امید داشته باش ولی زیاد دل نبند از من گفتن بود

نه دل نبستم خیلی، فعلا دعوا کردیم، در ارتباط نیستیم، ولی روزایی که کلاس دارم، همش میبینمش، ایشالا سرش به سنگ بخوره

گفتی جوجه منم گشنم شد😂 فعلا دعوا کردیم، در ارتباط نیستیم، ولی روزایی که همو میبینیم همش جلو چشممه

خخخ عزیزم. ب نظر من یکم سرد برخورد کن تا ب خودش بیاد. خیلی ن که زده بشه کمم نه که ب روش نیاره. با توجه ب شناختی ک داری تایه حد باهاش جدی برخورد کن ببینه عوض شدی اگه واقعا بخادت یه کاری میکنه 

پسر اگه دوست داشته باشه میتونه جلوی خانوادش واسته ، امید داشته باش ولی زیاد دل نبند از من گفتن بود

نگفت که خانوادش نمیذاره، گفت مشکلات خانوادگیم و طلاق خواهرم نمیذاره به رابطه فکر کنم

اون خیلی افراطی حرف از دوست داشتن میزد  و یهوو عجیبببب سرد شد میگفت میام با خودم میبرمتو از خان ...

بعضیا هم هستن ک وقتی بیچاره هستن کسی تحویلشون نمیگیره اخه کم پیدا میشه دخترایی ک با اینجور پسرا بسازن الان دخترا نیاین فوشم بدین بگین توهین کردم ن اتفاقا خودمم از اون دخترا نیستم گفتم درصد کمیشون واقعا دنبال پول و این برنامه ها هستن.بعد کسی بااینا در ارتباط نمیشه میان سمت ادمایی مث خودمون ک درکشون میکنیم اینو گفتم چون خودم تجربه داشتم طرف هیچی نداشت کمکش کردم اخر سرم ب جای تشکر ی مشت فوش و تهدید کرد رفت

نمیشه،  میدونم، اخه اون احمقم بمن فکر می کنه

ريلكس و بيخيال باش دائما در جست وجوش نباش خودش مياد اكه واقعا دنبالت ميكرده مياد مردا بيشتر دوس دارن زن ايندشون رو بيكير بشن شما عادي باش ن كم محلي كن ن اصرارش كن

اون خیلی افراطی حرف از دوست داشتن میزد  و یهوو عجیبببب سرد شد میگفت میام با خودم میبرمتو از خان ...

بعضیا الکی آتیششون تنده عزیزم وگرنه مالی نیست عشقشون،شبیه وقتی که  نفت میریزی رو چوب اول که کبریتو پرت میکنی سمت چوب جوری شعله ور میشه دیدنی،ولی  بعد کم کم از اون شدتش کم میشه عشقو عاشقیه بعضیام این جوریه که البته این عشق نیست یه حس زود گذره،مواظب باش درگیر همچین آدمی نشی

2706