2733
2734

دخترم سرسینمو نمیگیره منم روزی ۵ بار با شیردوش سینمو میدوشم و با شیشه بهش میدم ۵بارم شیرخشک میدم حالا بنظرتون با شیردوش میدوشمش خشک نمیشه فرقی با دهن بچه نداره؟نگرانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حقه‌ای باید باشه که بچه سینه رو بگیره و عادت کنه

همه راه‌ها رو امتحان کردید؟ بذارید مک بزنه و تنبلی نکنه. فکش قوی بشه این خانم خانما 😍

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
حقه‌ای باید باشه که بچه سینه رو بگیره و عادت کنه همه راه‌ها رو امتحان کردید؟ بذارید مک بزنه و تنبلی ...

عزیزم هرکاری بگی کردم نمیگیره خودمم خیلی ناراحتم اینجوری کار خودم سخت میشه موندم چطور دو سال اینجوری شیرش بدم

وای خدا خشک شد😥😥😥

اره عزیزم الان بچه م13 ماهشه از 6 ماهگی دیگه نخورد و شیر دوش برقی ام کم کم باعث شد شیرم کم بشه و در نتیجه خشکید 

خیلی غصه خوردم مم دلم میخواست شیر خودمو بدم 

اما متاسفانه از سه ماهگی اصلا شیر منو نگرفت

در حال اقدام برای بارداری ام دعا کنید دامنم دوباره سبز بشه یه پسر دارم که همه ی زندگیمه...  
2740
اره عزیزم الان بچه م13 ماهشه از 6 ماهگی دیگه نخورد و شیر دوش برقی ام کم کم باعث شد شیرم کم بشه و در ...

مث من شدی حالا من با شیردوش دستی هم میدوشم وای خدا من دق میکنم شیرم خشک بشه😭😭😭برم هرجوری شده سینمو بذارم دهنش یاد بگیره بگیره

مث من شدی حالا من با شیردوش دستی هم میدوشم وای خدا من دق میکنم شیرم خشک بشه😭😭😭برم هرجوری شده سینم ...

اره اصلا بهش هیچی نده ک مجبور شه بخوره من دلم میسوخت میدادم بهش فقط یک رو امتحان کردم ک نگرفت 

یک مدت با رابط سینه خورد بعد از اونم خسته شد

در حال اقدام برای بارداری ام دعا کنید دامنم دوباره سبز بشه یه پسر دارم که همه ی زندگیمه...  
عزیزم هرکاری بگی کردم نمیگیره خودمم خیلی ناراحتم اینجوری کار خودم سخت میشه موندم چطور دو سال اینجوری ...

چند وقتشه؟

چه زبل شدن بچه‌های نسل جدید

ظاهرا با سرنگ و سر انگشت و ... روش‌های خلاقانه‌ای کشف کردن مادر جوجه‌های بد قلق

وقتی خوابش برد هم پستونک رو ازش بگیرید و سینه بذارید دهنش

طاهرا این خانم با طعم شیر مشکلی نداره. تنبل جان تشریف داره و میخواد مک نزنه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!