2733
2739
عنوان

شیرخودمو بدوشم با شیردوش ضرر نداره؟خشک نمیشه.،

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 29 پست
چند وقتشه؟ چه زبل شدن بچه‌های نسل جدید ظاهرا با سرنگ و سر انگشت و ... روش‌های خلاقانه‌ای کشف کردن ...

دقیقا همینطوره تنبله بچم زورش میاد سینمو بگیره برم کتکش بزنم شاید سینمو گرفت هرکاری بگی کردم نگرفت😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چیکار کنم😥

برو بهداشت . بهت آموزش میدن . باید خودت هم سینه رو ماساژ بدی تا شیر بیاد و کوچولوت بخوره . شیر افزا بخور . شیرخشک رو میدی . بعد از دو ماهگی احتمال بالایی هست که دیگه شیرت رو نخوره.

2731

خواهر زاده من هر کاری کردیم نشد. نوک نداشت سینش. یکی اومد دختره زیر 15بود گفت اجازه میدی... وقتی خورد بعدش بچه از نوک همون گرفت یا یه بچه که دیگه میتونه بخوره قشنگ یکم از شیرتو بده بخوره سینت نوکش یکم قابل گرفتن بشه بچه بخوره فکش قوی میشه بیشتر سعی کن

منم مشکل تورو دارم سینم نوک نداره پسرم اصلا نمیتونه بخوره ،با شیردوش میدوشم میدم ،جدیدا رابط سینه هم خریدم با اون میخوره تا فکش یکم‌جون بگیره ببینم سینه خودمو میگیره یا ن،شیردوش هم مکافاته خیلی کم شیر توش میاد اصاب ادم خورد میشه

2740
خواهر زاده من هر کاری کردیم نشد. نوک نداشت سینش. یکی اومد دختره زیر 15بود گفت اجازه میدی... وقتی خور ...

عزیزم سرسینه هام انقد بزرگه ک قشنگ ۱سانت اومده بیرون 😥نمیدونم چشه چرا نمیگیره

سینه خودت رو بده نوک در بیاره . اینجا کاربرایی بودن که میگفتن بچه عادت میکنه و دیگه سینه نمیگیره . ت ...

اخه اصلا نوک نداره نمیتونه میک بزنه چیزی تو دهنش نمیره ،جیغ میکشه گریه میکنه ،رابط سینه میزنم تازه داره یکم نوک در میاره

دقیقا همینطوره تنبله بچم زورش میاد سینمو بگیره برم کتکش بزنم شاید سینمو گرفت هرکاری بگی کردم نگرفت😭

کلاس زیاده. کلی حقه یادتون میدن که بچه رو متقاعد کنید سینه بگیره

راستش مادر نشدم ولی از خیلی‌ها شنیدم بچه سینه نگیره و بدوشین شیر مادر خشک میشه

انسانی نیست ولی به نظرم با یه راهنمای خبره مشورت کنید و اگه ایشونم تایید کرد گرسنه‌ش بذارید. این قرتی خانم چون میدونه اگه لج کنه شیشه میذارید دهنش کوتاه نمیاد

یکمی بذارید گرسنگی بکشه تا مجبور شه لجبازی رو بذاره کنار (بازم تاکید میکنم ممکنه پیشنهادم صحیح نباشه. حتما با خبره مشورت کنید)

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!