2737
2734

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از بیماری ماستیت، بیماری کاندیدیاز، کمبود ویتامین دی در بارداری و عوارض ان قرار داره که میتونه اطلاعات شما رو بالا ببره در ضمن در داخل کلینیکشون سونوگرافی مامو گرافی و نمونه برداری هم انجام میدن. تفسیر سونوگرافی بیضه و تفسیر سونوگرافی هم به صورت رایگان هستش .بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید

سلام دوستان

لازمه هر شش ماه یکبار یا سالانه چک آپ سینه صورت بگیره و به نظر من بهترین مکان که کلیه امکانات و رفتار مناسب پزشکان و پرسنل رو داره کلنیک جهد دانشگاهی پستان است. من خودم بسیار درد داشتم و عفونت و زخم پستان دچار شدم که خدا رو شکر پزشک اونجا به درستی تشخیص ماستیت گرانولوزا رو داد و الان تحت نظر پزشک هستم و دارم درمان میشم

لطفا بیماری های مرتبط با پستان رو جدی بگیرید و حتما تحت نظر پزشک باشید و از درمان های خودسرانه بپرهیزید.چون ممکنه یه بیماری سطحی اگر به درستی درمان نشه تبدل به بیماریخیلی جدی بشه

در ضمن نترسیدید هر دردی دوایی داره و در عصر کنونی حتی سرطان ، قابل درمانه اگر زود تشخیص داده بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام روز خوش  خانمی هستم چهل ساله که در سال ۸۵ یک زایمان دوقلو داشتم و حدوداً ۲۰ ساله که مبتلا به بیماری ام اس هستم شهریور ۹۹ به طور ناگهانی سینه سمت راستم درد خیلی شدیدی گرفت که دو روز تحمل کردم شاید خوب بشه که نشد و به دکتر مراجعه کردم بعد از سونوگرافی تشخیص یک التهاب درون‌سینه دادند و دکتر متخصص داخلی برای من یک دوره دو هفته آنتی بیوتیک تجویز کردند بعد از مصرف آنتی بیوتیک که التهابات کمتر نشد مجدداً به یک پزشک جراح مراجعه کردم و ایشان هم برای من دارو سفکسیم برای. یک ماه تجویز کردن مصرف کردم که تاثیری نداشت بعد از اون بیوپسی شدم و نمونه برداری شده از التهاب سینم که جواب پاتولوژی یک نوع عفونت بود و دوباره برای من دو هفته تاوانکس تجویز کردند و من استفاده کردم حدوداً یک ماه مشکلی نداشتم بعد از یک ماه از همون منطقه‌ای که نمونه‌برداری انجام شد مجددا اتهاب ایجاد شد و به دکتر که مراجعه کردم ایشان برای من 20 عدد تاوانکس را تجویز کردند که توی ۵ روز به صورت هر ۱۲ ساعت ۲ تا مصرف بکنم که مصرف کردم به غیر از یکسری عوارض خیلی جدی تاثیری روی روند درمان من نداشت به دکتر دیگری مراجعه کردم که ایشان برای من تشخیص ماستیت گرانولوماتوز را دادند و بر اساس اون یک ماه آنتی بیوتیک سیپروفلوکساسین رو تجویز کردن یک ماه داروی سیپروفلوکساسین  استفاده کردم و بعد از اون  در اسفند ماه   طبق گزارش سونوگرافی کمی از التهاب کم شده بود مجددا همون پزشک برای تعطیلات نوروز برای من به مدت دو هفته ۱۵ عدد قرص تاوانکس 700 و 30عدد قرص پردنیزولون ۵ میل رو تجویز کردن دو هفته من این داروها رو استفاده کردم سینه سمت راستم بهتر شد  ولی متاسفانه در همین زمان سینه سمت چپم هم درگیر شد یعنی الان احساس درد و یک سفتی و التهاب توی سینه چپم دارم دیشب به پزشک مراجعه کردم که این دکتر به من گفت که دوباره باید خودشون ز

دو  پستان نمونه‌برداری انجام بدن که من قبول نکردم  تمام این‌ها در حالی که  اندازه التهابی که شهریور ماه گزارش شد که درmm3*4 بود  ولی متاسفانه التهاب اسفندماه  در mm30*23*30 بود.

در این شش ماهی که در گیر این بیماری هستم سه ماه اول هیچ علائم ظاهری و پوستی وجود نداشته و در سه ماه دوم قرمزی و التهابات ظاهری نمایان شد و همچنان ادامه دارد.

به خاطر مصرف دوزهای بالای کورتون  به علت بیماری msحدود 15ساله که دچار پوکی استخوان هم هستم .

لطفاً راهنمایی کنید

سلام روز خوش  خانمی هستم چهل ساله که در سال ۸۵ یک زایمان دوقلو داشتم و حدوداً ۲۰ ساله که مبتلا ...

سلام من قبلا سینه راستمو پیش خانم دکتر گرانپایه بخاطر التهاب شدید جراحی کردم بعد حدود ۱ماه توسط ی پرستار عفونت سینم تخلیه میشد. بعد از اونم خانم دکتر منو به دکتری دیگه ارجاع دادن و ماستیتم با کورتون درمان شد..الان بعد از ۳ سال توی سینه دیگم(چپی) توده دیده شده ولی مثل قبلی درد نداره ولی گفتن ممکنه این هم ماستیت باشه. فعلا منتظرم ک نوبتم بشه برم برای بیوبسی..امیدوارم این سری دیگه مثه قبلا زجر کش نشم. همچنین شما و همه کسایی ک این بیماریو دارن زودتر سلامتیشون برگرده

2731
سلام روز خوش  خانمی هستم چهل ساله که در سال ۸۵ یک زایمان دوقلو داشتم و حدوداً ۲۰ ساله که مبتلا ...

سلام خانمی 

عزیزم من هم از مهر ۹۸ شروع شد و با شدت خیلی زیاد ،یعنی روی هر دو سینه ام سه تا سوراخ ایجاد شد و درد و ترشح خیلی زیاد داشت ،بعد از ماموگرافی و بیوپسی تشخیص ماسیتیت دادن و کورتن تجویز کردن ولی به خاطر عوارصش مصرف نکردم در آخر دکتر مهاجری قرص تاموکسیفن ۱۰ میلی برای یک ماه ( روزی یک عدد) تجویز کردن که با همان یک بسته قرص کامل از بین رفتن و در حال حاضر بیشتر از یک ساله که خوب خوب شدم ،

امیدوارم با نظر پزشک خودتون این قرص به بیماری شما هم کمک کنه 

خانما سلام میدونم این تاپیک مال زوده شما که ماستیت داشتید و خوب شدید درمانتون چطوری بود؟

سلام عزیزم من این بیماری رو داشتم ،توی همین تاپیک کامل روند بیماری و دارویی که مصرف کردم و نتیجه داشت رو نوشتم ،مطالعه کنید و اگر سوالی بود در خدمتم 

در حال حاضر بیشتر از یک ساله که خبری از عود مجدد نیست 

سلام من قبلا سینه راستمو پیش خانم دکتر گرانپایه بخاطر التهاب شدید جراحی کردم بعد حدود ۱ماه توسط ی پر ...

عزیرم امیدوارم زودتر بهبودی حاصل بشه 

من هم مثل شما درگیر بودم اما دکتر به من گفتن اولین درمان که کم عارضه و کم خطر هست مصرف یک ماه قرص تاموکسیفن ۱۰ میلی اگر جواب داد که برای یک ماه دیگه هم مصرف میشه و اگر جواب نداد دومین درمان کورتن درمانی هست که عوارض داره و درمان نیست فقط روند بیماری رو کند یا به صورت موقت از بین میبره و اگر به این دو روش جواب تداد باید جراحی کرد ،

فقط استرس رو از خودت دور کن و غذاهای چرب هم مصرف نکن 

امیدوارم زودتر سلامتیتون رو به دست بیارید🌹🌹🌹

2738

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت دکتر وهاب آقایی که کلینکشون 
واقع در خیابان ولیعصر .داخل سایتشون کلی مقاله اعم از سرطان تیروئید و درمان آن، عفونت رحم و علائم آن ، سونوگرافی داپلر رنگی، تفسیر آزمایش ماموگرافی ، و سونوگرافی تعیین جنسیت دارند. تفسیر سونوگرافی و تفسیر سونوگرافی بیضه هم به صورت رایگان هستش بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید

من تهران پیش دکتر الهی میرفتم که فقط ناپرکسن دادن و پیشنهاد جراحی، ولی کسی دکتر مهاجر در اصفهان رو پ ...

سلام وقت بخیر...ببخشید شما این بیماری و داشتید الان کامل برطرف شده ؟ خدا را شکر دیگه مشکلی ندارید؟

سلام عزیزم حتما پیش اقای دکتر سید احمد الهی برای معاینه و درمان تشریف ببرید و حتما حتما برای سونو پیش خانم دکتر نسرین احمدی نژاد سونو دزاشیب یا سونو دکتر گیتی ولی حتما خانوم دکتر گیتی 

سلام عزیزم قبل از باز شدن توده و سوراخ شدن چ علائمی هست؟

سلام از من که تورم و قرمزی ،اول شبیه یه جوش بود کم کم بزرگ شد به اندازه یه گردو و پوست نازک شده بود مثل تاول ،خیلی بعد از باز شدن هم مایع سفید و زرد رنگی ازش خارج میشد و مثل یک زخم باز شد ،این مایع عفونت نیست ،آنتی بادی خود بدن هست 

2706