2733
2734
سلام من سه ماه درگیر این بیماری خوایمنی شدم متاسفاه بسیار بیماری درد اور و بدیه

سلام عزیزم

علاعمتون چی بود

من یکهو درون سینن متورم شد و دردناک  هر جا میرم تشخیص نمیدن

دیگه دارم میرم ام ار ای

و بعدشم نمونه برداری

میشه برام یکم توضیح بدی 

کجا رفتی ....چه دارویی مصرف کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که جدیدااا پوست کتف و بازوم هم سوزش پیدا کرده .....وای حالم بده

سلام من هم شش ماه درگیر بودم، البته بعد از نمونه برداری و ماموگرافی این تشخیص رو دادن، من کورتن بخاطر عوارضش مصرف نکردم. خیلی درد داشتم و روی هر سینه دو سوراخ ایجاد شده بود که ترشح خارج میشد، خیلی خیلی سخت بود، به من پیشنهاد جراحی دادن چون از نوع شدید بود،ولی من فقط قرص ناپرکسن میخوردم که مسکن و باز کننده مجاری بود، دکترم میگفت باید کامل تخلیه بشه، ماه گذشته دکترم را عوض کردم به من قرص تاموکسیفن دادن برای یک ماه، ولی شاید باور نکنید با یک دوره به طور کامل خوب شدم و هیچ توده ای در سینه ام نیست ،امیدوارم تجربه من برای شما هم مفید باشه 

سلام من هم شش ماه درگیر بودم، البته بعد از نمونه برداری و ماموگرافی این تشخیص رو دادن، من کورتن بخاط ...

چقدر خوبه هم تجربه ایم😊دعا کن منم خوی بشم یه سینم داره میترکه

پیش کدوم دکتر رفتی

چقدر خوبه هم تجربه ایم😊دعا کن منم خوی بشم یه سینم داره میترکه پیش کدوم دکتر رفتی

من تهران پیش دکتر الهی میرفتم که فقط ناپرکسن دادن و پیشنهاد جراحی، ولی کسی دکتر مهاجر در اصفهان رو پیشنهاد دادن، و با یک دوره قرص تاموکسیفن خوب شدم،این ماه هم 7 نوبت دارم

انشاله شما هم نتیجه بگیرید

2738
عزیزم امروز با یه توده بزگ رفتم دکتر😔😔😔😔دکتر باز کورتن داد

نگران نباش، انشاله خیلی زود خوب باشید 

برای شما هم تشخیص قطعی ماستیت گراماتورز دادن؟ من کامل تجربه اش رو دارم، هر دو سینه و هرکدام دو تا سوراخ خیلی بد که مرتب ترشح داشتن

من تهران پیش دکتر الهی میرفتم که فقط ناپرکسن دادن و پیشنهاد جراحی، ولی کسی دکتر مهاجر در اصفهان رو پ ...

وای من تهرانم سخته برام تا اصفهان

با همسرم صحبت کنم ببینم منو میبره

تهران نمیاد

نگران نباش، انشاله خیلی زود خوب باشید  برای شما هم تشخیص قطعی ماستیت گراماتورز دادن؟ من کامل ت ...

بله نمونه انجام دادم

عزیزم چقدر درد کشیدیدکتر امروز گفت باید ۶ ماه کورتن با دوز پایین مصرف کنی😒

نگران نباش، انشاله خیلی زود خوب باشید  برای شما هم تشخیص قطعی ماستیت گراماتورز دادن؟ من کامل ت ...

الان برای من اندازه کف دست قرمزه و اندازه یه سکه پوسته ریخته

شما هم اینجوری شدی🤔

وای من تهرانم سخته برام تا اصفهان با همسرم صحبت کنم ببینم منو میبره تهران نمیاد

البته اینقدر سرش شلوغ بود که من رو هم پذیرش نکرد، فقط از روی مدارک پزشکی برای من دارو نوشت و نوبت برای دو ماه بعد داد، که با این شرایط نمیدونم این ماه هست یا نه

[QUOTE=133162000]بله نمونه انجام دادم عزیزم چقدر درد کشیدیدکتر امروز گفت باید ۶ ماه کورتن با دوز پایین مصرف کنی😒[/QUOTE
خیلی درد داشتم اما در مورد مصرف قرص کورتن باز هم تحقیق کن چون خیلی عوارض داره، سایت دکتر احمد کاویانی رو سرچ کن، ایشون خیلی تجربه دارن و کاملا مخالف مصرف کورتن هستن

الان برای من اندازه کف دست قرمزه و اندازه یه سکه پوسته ریخته شما هم اینجوری شدی🤔

بله من هم اولش ملتهب بود، بعد پوسته شد و بعد از مدتی که ترشحات به زیر پوست رسیده بود خیلی حساس شده بود و درد داشت تا اینکه مثل جوش ترکید و تمامی ترشحات خارج شد ولی نزدیک به دو ماه ترشحات خارج میشد و مجدد از جای دیگه همین پروسه طی میشد، البته از من هر دو سینه بود و از نوع شدید، امیدوارم شما از این نوع نباشید

و

2706