2733
2734
عنوان

حذفیات در جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 97 پست

اخه يه موضوع مهم اينه اگر ميدوني خانوادش خيلي اهل چشم و هم چشمي هستن براي ارامش خودتم كه شده تيكه هاي بزرگو اكثرشو كه در توانته بخر كه اعصابتو خورد نكنن 

البته واقعا بابت اين فرهنگمون متاسفم

هی خواهر  نخریمم زر میزنن تا فیها خالدونتو میسوزونن.نمونش خودم یسره رو روانم راه میرف خارشورم

مهم نباشه از بالا ب ادما نگاه کن عزیزم ِِ

ب این فکر کن ک همینا ک حرف میزنن ده سال دیگ کجای زندگیتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم نباشه از بالا ب ادما نگاه کن عزیزم ِِ ب این فکر کن ک همینا ک حرف میزنن ده سال دیگ کجای زندگیتن

واقعا همینطورع .من ساده و بیتجربه خیلی حرص خوردم

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
اخه يه موضوع مهم اينه اگر ميدوني خانوادش خيلي اهل چشم و هم چشمي هستن براي ارامش خودتم كه شده تيكه ها ...

ای گل گفتی

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
2731
اخه يه موضوع مهم اينه اگر ميدوني خانوادش خيلي اهل چشم و هم چشمي هستن براي ارامش خودتم كه شده تيكه ها ...

خانواده اش کلا خنثی هستن، نه مثبت نه منفی، ولی هنوز عقدم، شناخت کامل ندارم از تک تک شون

آرزومند آرزوهای شما

بوفه اشتباهه

من از برقی مثل سرخکن

هواپز پلو پز زودپز ‌...... هیچکدوم استفاده نمیکنم و البته چرخ خیاطی😆

فقط اتو غذا ساز  چرخ گوشت دوبار در سال شاید

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘

واسه من حتی میز نهار خوری هم جزو اضافات محسوب میشه😂😂 

حالا برقیا ک بماند 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

چرخ گوشتی نیازه یعنی من گوشت چرخ کرده بیرون راقبول ندارم یااینکه خوده قصابی چرخ کنه را

من خودم بخارشو اتوبخار وچرخ خیاطیم رااستفاده نکردم تااالان

ببین سلیقه یی من اینجاشنیدم کتری برقی رامیگن اصافیه امابنظرمن ضروریه

چرخ گوشت جزضروریاته

استفاده نمیشه زیاد

مادر پسر طیف اتیسم خفیف هستم. اگه فرزند دوسالتون تاخیر کلامی داره حتما به پزشک مغز واعصاب کودک و مراکز توانبخشی و گفتار درمانی و کاردرمانی مراجعه کنید. از اتیسم نترسید صبور باشید برای منم. دعا کنید😘
2706