2737
2739
عنوان

حذفیات در جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1157 بازدید | 97 پست
تو اين اوضاع گروني كي ميتونه ٥  ٤ كيلو بخره كه چرخ كنه ضروري مال قبلنا بود نه الان

من 1کیلوگوساله میخرم یک کیلوگوسفندی بعدازگوسفندی برمیدارم براخورشتی بقیه شم چرخ میکنم 5کیلوهم نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آشغال ترین چیز سرخ کن که هیچ کس ندیدم استفاده کنه

من از سرخ کن تفال دارم که با یک قاشق روغن یک کیلو سیب زمینی سرخ میکنه یعنی عصای دستمه

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
آخه خیلی از قصابی ها گوشت چرخکرده دارن، میگم شاید اصلا نیازی نباشه به چرخ گوشت خانگی

قصابی بری گوشت راکه باهمون دستهاش برات جداکردبدون دستکش وبعدم میذاره روی ترازوبعدنشسته میریزه توچرخ گوشتش

خودت حساب کن ان گوشت ازکشتارگاه امده داخل ماشین ازماشین رفته داخل یخچال معازه بعدصاحب معازه براچندنفرگوشت جداکرده دستکشم که دست نمیکنن 

من خودم گوشت رامیشورم یکم بهشون موهست تمیزبعدچرخ میکنم بعدم آماده هاپول گوشت رامیدی اماگوشت خالص نیست 

من خودم به شخصه پدرم وضعش خيلي خوبه و توانايي خريد همه چيز رو داشت اما من فقط چيزايي كه واجب بود رو بهترين مارك خريدم چيزايي كه فقط ميگن فلاني همه چي تو جهيزيه اش بوده نخريدم ، يخچال سايد، لباسشويي، گاز فردار، ماكرويو ، ابميوه گيري، اب مركبات گيري، اسياب كن خريدم اين چيزاي برقي مورد استفاده اشپزخونه بود، چيزايي مثل گوشت چرخ كن نخريدم چون خودم هميشه گوشت كه ميخرم همون لحظه ميگم واسم چرخ كن نيازي بهش نداشتم، نميدونم پلوپز، هوا پز، ساندويچ ساز، گوشت كوب برقي، سرخ كن، اسنك پز،،،، اينا همش پول خراب كنه، بعدم ي سرويس پلاستيك ٥٨ پارچ جهيزيه ليمون خريدم كه نسبت به بقيه ماركايي كه بود همش چيزاي مورد استفاده توش هست ، ي سرويس قابلمه گرانيت با ي سري روحي چون خودم دوست داشتم بعضي چيزاشو با دو تا قابلمه واسه مصرف روزانه چدن و ي سرويس سراميك دونفره ظرف واسه استفاده و ي سرويس ١٨ نفره و ٦ نفره خارجي واسه مهمون و ي سرويس ٣٠ نفره چمدوني قاشق چنگال كه واقعا من از همه چيزاش استفاده ميبرم و راضيم .با ي سرويس ١٢ نفره چيني كريستال واسه مهمون

2740

من خودم دارم با وسواس تمام جهاز میگیرم که یه موردم اضافه نگیرم چون بدم میاد    

سرخ کن، بخار پز ،بوفه ، ظرفشویی واسه خونه کم جمعیت ،سرویس آشپز خونه همون که پیشبند و ایناس ،اتو بخار ،اتوپرس،پلو پز ،آرام پزو هزار تا چیز دیگه اینا همش اضافس

من خودم دارم با وسواس تمام جهاز میگیرم که یه موردم اضافه نگیرم چون بدم میاد     سرخ کن، ب ...

به نظر من ظرفشویی واجب ترین وسیله هست که هر روز استفاده میشه یعنی تو خونه من که اینجور بوده تا حالا به نظرم از لباسشویی هم واجبتره 

2706