2752
2734
عنوان

حذفیات در جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 97 پست
کلا برا سیب زمینی یک قاشق و دو قاشق هم برا مرغ یا ماهی و قطعا جدا هست 

عزیزم من اون سرخ کن هایی رو منظورمه که باید کلی روغن توش بریزی شناور بشه سیب زمینی هات

و چشم های تو همان کافه دنجی است که قهوه هایش حرف ندارند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پلوپز منم ۲۰ کاره هست.. کیک و ماست زن و کره گیر و سرخ کن و خیلی اپشنای دیگه داره البته هنوز استفاده نکردم چون عروسی نکردیم هنوز

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2731
آخه خیلی از قصابی ها گوشت چرخکرده دارن، میگم شاید اصلا نیازی نباشه به چرخ گوشت خانگی

یک دو سه بگیر کار چرخ گوشتم انجام میده . 

من 8 ساله دو دفعه چرخ گوشت استفاده کردم یه دفعه موقع عروسی که گوسفند کشتن گوشت زیاد بود یه دفعه هم ماه پیش اوضاع مالی خراب بود برای وفعه اول سنگدان مرغ گرفتم چرخ کردم.

گوشت ما همیشه یک کیلو نهایت میخوایم چرخ کنیم اینم با یک دو سه

سماور

چرخ خیاطی حتما یه ساده بگیر حداقل یه درز شلوارت در رفت لازمت میشه 

چایساز اصلا استفاده نشد

سرخ کن خیلی کم

آب پرتقال گیری یه دفعه

خدایا شکرت😍
اخه بستگي به خودت داره مثلا من شاغل هستم خيلي زياد از پلوپز و ارام پزم استفاده ميكنم اما مثلا يه خا ...

من خانه دارم بازم زیاد استفاده میکنم همچنین مامانم و خواهرم کلا پلوپزی هستیم   

زندگی زیباست ...
بوفه  چرخ گوشت ساندویچ ساز و نمیدونم اسنک ساز و چیزای الکی مث سرویس قاشق چنگال چمدونی!!3 و خور ...

هی خواهر  نخریمم زر میزنن تا فیها خالدونتو میسوزونن.نمونش خودم یسره رو روانم راه میرف خارشورم

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
من از سرخ کن اصلا اصلا استفاده نکردم از ساندویج ساز زیاد استفاده میکنیم ، قهوه ساز کم چرخ گوشت کم ، ...

منم ساندویچ ساز گرفتم هفته پیش، اما شک داشتم موقع خریدنش که مامانم گفت حتماااا لازمت میشه، بردار

آرزومند آرزوهای شما

چای ساز خیلی واجبه بنطرم خصوصا برای وقتی که نی نی داشته باشی و مجبور میشی قوری کتری رو بخاطر خطرناک بودنش بخاطر نی نی جمع کنی...ولی بقیه ی چیزا همچین واجب نبود برای من....خودم شخصا فقط مایکروویو و چای ساز وگوشتکوب برقیم بیشتر بدردم خورد.بقیه ی چیزام تو انباری داره خاک میخوره

سوگلی خدا منم💜
2706