2737
2739
عنوان

امروز ناهار از گلم پایین نرفت😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2605 بازدید | 170 پست
علاقه به درس دارم اما نه تجربی به انسانی علاقه دارم درصدامو گفتم تو سه پست قبلی عمومی بدون خوندن ۶۰ ...

میانگین یا جمع کل درصدای عمومی ؟یا منظورت هر درسه ۶۰زدی

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عین خودمی 😔

حس میکنم دلیل موفق نشدنم هم همین بود من عاشق نقاشی بودم استعدادم خیلی خوب بود جوری ک دبیرستان ک بودم میگفتن کلاس خاصی رفتی؟؟دلم واسه خودم میسوزه 

🖤
روانشناسی خیلی خوبه درسته که کارش چندان جالب نیست ولی برای کسی که دوست داشته باشه و برای علاقه اش بخ ...

میشه بعدا علاقه پیدا کرد اگه بری دانشگاه؟/:

🖤
2731

برای رشته روانشناسی سه سال پشت کنکور موندی؟

من کلا نخونده دولتی قبول شده بودم‌.

اگه مشکل مالی نداری برو ازاد. پیام نور رو قیدشو بزن بدرد رشته روانشناسی نمیخوره چون اکثرا غیرحضوریه.

یا ازاد برو یا دولتی. نه کار برا دولتیای لیسانس پیدا میشه نه برا ازاد هاش. پس بیخود دست دست نکن و عمرتو هدر نده. عوضش ارشد رو یه جای خوب مدرک بگیر.دیگه کسی کار نداره ک لیسانستو کجا خوندی. این پیشنهاد من ب شما بود.ولی تا الان ک موندی این چندماهم بمون اگه واقعا باهوش باشی ک قبول میشی انشالله هزینه بیخودم نمیکنی.

موفق باشی 

برای رشته روانشناسی سه سال پشت کنکور موندی؟ من کلا نخونده دولتی قبول شده بودم‌. اگه مشکل مالی ندار ...

با منی؟

ن عزیزم من دولتیشم قبول بودم تو این دوسال ناز کردم نرفتم الان با این ظرفیت محدود لنگ پیام نورم

🖤
2738
روانشناسی خیلی خوبه درسته که کارش چندان جالب نیست ولی برای کسی که دوست داشته باشه و برای علاقه اش بخ ...

الان هیچ راهی ندارم دارم نابود میشم اصلا نابود شده هستم فقط؟یه مرده متحرک از خدا میخوام تو همین هفته بهم رحم کنه

‌               

درس رو بنظرم یا باید توی دانشگاه های درجه یک خوند یا نخوند من دانشگاه تهران درس خوندم اغلب کسایی که توی اون محیط دیدم نه تنها بیکار نیستن بلکه شغلای خوبی هم دارن یا مهاجرت کردن من خودم اومدم اخیرا کانادا ولی اغلب کسایی که دانشگاه های کوچیک درس خوندن نه تو ایران به شغل خوب می‌رسن نه میتونن مهاجرت کنن

نیاز نیست همه حتما دانشگاه برن خیلی راه ها برا پول درآوردن هست خیلی مهارت ها و حرفه های جذاب که آدم میتونه کلاس بره بیرون و وارد بازار کار شه 

بنظرم علاقه واقعی تونو پیدا کنید برید دنبال اون 

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
درس رو بنظرم یا باید توی دانشگاه های درجه یک خوند یا نخوند من دانشگاه تهران درس خوندم اغلب کسایی که ...

نمونش داداش من تو دانشگاهی درس خوند ک درجه ۱۰نباید بهش داد اونم ازاد مدرکشم قبول ندارن خیلی ب موفقیت خیلی بزرگی رسید همه انگشت ب دهن موندن چرا این چطوری؟میترسم لو برم شغلشو بگم ولی از همون شغلاس ک پسرا وقتی ۴سالشونه ارزوشو دارن 

دانشگاه خوب دلیل بر موفقیت نیست

🖤
الان هیچ راهی ندارم دارم نابود میشم اصلا نابود شده هستم فقط؟یه مرده متحرک از خدا میخوام تو همین هفته ...

این چه حرفیه آخه میزنی ؟

زندگی در جریانه ، الان داری چی می خونی ؟

вαd dαyѕ вυιld вeттer dαyѕ...
یعنی چی؟؟استاد نمیاد درس بده؟

تو پیام نور بیشتر کلاسا تشکیل نمیشه . خودت باید بخونی کتابارو .استادا درس نمیدن. بعد حجم درسی ک باید بخونی چندبرابره چون سوالا رو استادا طرح نمیکنن و سراسریه. اما تو دانشگاه های دیگ استادا مشخص میکنن ک کجارو بخونی و کجارو نخونی و کلی باهات راه میان . 

2706