2733
2734
عنوان

کسایی ک در جریان تاپیک افتضاح ظهر من بودن بیاید.خیلی مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 12833 بازدید | 127 پست
قتل که نکردی. اشتباهت بزرگ بوده ولی قابلِ بخششِ. همسرت میخواد یه کم بترسی

نظر بعضیارو خوندم خیلی مایوس شدم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
نظر بعضیارو خوندم خیلی مایوس شدم

نظرِ هرکسی برای خودش و بقیه محترمه ولی اینقدر موضوع بزرگ نیست که به طلاق برسه. بچگی کردی پایِ اشتباهت بمون و معذرت خواهی کن تمام

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه واسه دوتا تاپیکی که اولین بار گزاشتم گزارش بزنید 

عنوانش کمکککک هستش با تاپیک بعدیش براتون صلوات میفرستم هرکی گزارش زد لایکم کنه

بچه ها کلا دوصفحه تاپیک دارم باید برید صفحه دوم 

عنوانشم هست کمککککککککک با تایپک بالاییش رو گزارش بزنید

2731
الی گزارش بزن واسه تاپیکم دعا میکنم دل شوهرت به رحم بیاد😢

زدم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
اگه تهرانی فردا برو کلینیک کیهان مرکز مشاوره عالی هست خود دکتر دهقانی که عالیه  همکارانش هم ...

دقیقاااا ..منم نظرم مشاوره ..چون اونا به شوهرت زنگ میزنن میگن بیا صحبت کنیم مشکلو حل کنیم ..بهترین راه اینه فردا صبح بری پیش مشاور و بگی به شوهرت بگن بیاد اونجا

2738
نگفتی نت قطع بود چ جوری پیام میدادین

اس ام اس

نظرِ هرکسی برای خودش و بقیه محترمه ولی اینقدر موضوع بزرگ نیست که به طلاق برسه. بچگی کردی پایِ اشتباه ...

خیلی دعام کن

نظرِ هرکسی برای خودش و بقیه محترمه ولی اینقدر موضوع بزرگ نیست که به طلاق برسه. بچگی کردی پایِ اشتباه ...

اره عزیزم این یه اشتباه بوده انقدر جدی نیس شوهرت طلاق بخواد ..شوهرت چند سالشه

خیلی دعام کن

از ته دلم برات دعای خیر میکنم . انشاالله مشکلت زود حل میشه.

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2706