2737
2734
عنوان

کسایی ک در جریان تاپیک افتضاح ظهر من بودن بیاید.خیلی مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 12833 بازدید | 127 پست

برو محل کار شوهرت خیلی منطقی بگو بعد اینکه جوابشو دادم فهمیدم عجله کردم و نباید اینجوری جوابشو میدادم. درسته زیاده روی کردم ولی از عمد و غرض نبوده و توهم نباید منو از خونه بیرون میکردی بدون اینکه از زبون من بشنوی ماجرا رو... معذرت میخوام زیاده روی کردم. اصلا نباید باهاش چت کنمم. من زبونم تنده زود جواب میدم بعدش فکر میکنم اشتباه کردم. ولی اگه تومنو هرزه و بد کاره میبینی صلاح نیست ادامه پیدا کنه از هم جدا میشیم

عزیزم یخورده همسرت اروم شد بهش بگو بیاد خونه باهاش حرف داری

بعد که اومد بگو من اشتباه کردم ، فلانی ( خواهرزادش ) ۸ سال ، ۱۰ سال ازم کوچیکتره ، همیشه به چشم یه بچه و برادر کوچیکتر دیدمش،اگرم حرفی زد گذاشتم پای بچگیش ، گفتم تو سن بلوغه الان یه چیزی بگم چهارتا میذاره روش...ولی اره اشتباه کردم نباید میذاشتم تا این حد احساس صمیمیت کنه .

بعدم اون لحظه من فکرم درگیر بود حواسم به خیلی حرفا نبود ، ولی خب اشتباهیه که خودم قبولش دارم  ، اینارو بگو..اگه هیچجوره راه نمیاد ، مادرتو سربسته باهاش حرف بزن بفرستش جلو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی این آیه رو 12 بار ب نیست آروم شدن ...

حتما عزیرم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
بهش بگو من نفهمیدم یهو گفتم شدی شبیه جانی سینز ولی بگو پسر خواهرت وقتی برگشت گفت یه الکسیس کم داره ف ...

خدا خیرت بده حتما میگم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728
هستم دارم گریه میکنم و از خدا گمک میخوام.واقعا اصلا نمیدونم چیکار کنم

عزیزم همین فردا با یه مشاور کار درست در مورد مشکلت صحبت کن و راه حل درست رو ازش بخواه 

میدونم شوهرت اخلاقش عین شوهر خودمه ولی آتیشی که تنده زود خاکستر میشه نگران نباش غصه نخور یه اشتباه پیش اومده  ایشالله دل شوهرت نرم میشه و دوباره زندگیتون به حالت اول حتی قشنگتر برمیگرده  الهی آمین 

الان اوضاع احوال چطوره عزیزم

هیچی همینطوری دعا کن دلش نرم شه

2738
هیچی همینطوری دعا کن دلش نرم شه

منم شوهرم الان ۱۲ شبه دیگه رفته خونه باباش واسه طلاق دادن من ..منم اوضاع احوال خیلی بدی دارم یه چشمم اشکه یه چشمم خون و دعا .. خودمو سپردم به تقدیر .. نمیتونم بگم برگرد چون خودش خواست جدا شه.. ولی از دوریش دیوونه شدم

منم شوهرم الان ۱۲ شبه دیگه رفته خونه باباش واسه طلاق دادن من ..منم اوضاع احوال خیلی بدی دارم یه چشمم ...

خیلی سخته درکت میکنم الهی ک دلش نرم شه برگرده و اشتی کنین

منم شوهرم الان ۱۲ شبه دیگه رفته خونه باباش واسه طلاق دادن من ..منم اوضاع احوال خیلی بدی دارم یه چشمم ...

تو بگو هر  دعااایییی بگی خوندم ازش جدا نشم و دلش نرم شه .. انگار جادو شده سر هیچچیییییی سر هیچچیییی

قتل که نکردی. اشتباهت بزرگ بوده ولی قابلِ بخششِ. همسرت میخواد یه کم بترسی

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم

اگه تهرانی فردا برو کلینیک کیهان

مرکز مشاوره عالی هست

خود دکتر دهقانی که عالیه 

همکارانش هم خوبن اونجا

راهنماییت میکنن

گاهی خودشون با همسرتون تماس میگیرن ازشون میخوان بیان اونجا که صحبت کنید...خیلی علمی و عالی حلش میکنن برات

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
خدا از دهنت بشنوه الهی مشکل خودتم زود زود حل شه که مطمئنم میشه شما نی نی دارید حتما شوهرت چشم پوشی م ...

انشالله هم مشکل شما هم من حل میشه

2706