2737
2739
عنوان

کسایی ک در جریان تاپیک افتضاح ظهر من بودن بیاید.خیلی مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 12833 بازدید | 127 پست
بابا اون از خونه خواهرش اومده بود اعصابش خورد بود  چند روز بگذره خوب ميشه  فقط زياد پاپي ...

خدا کنه بخدا دآغونم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ملودی من ۱۰۰سالم بمونم نمیاد

نه تو بمون مشاور رو برو پیدا کن کار درستو با اون انجام بده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

به خاطر ماجرای پیش اومده برات واقعا ناراحت شدم درسته اشتباه واقعا از شما بوده اما واقعا خدا شیطان رو لعنت کنه که همه چیز دست به دست داد تا این اتفاق بیفته

هروقت هرجا شوهرتو دیدی غرور و شخصیت و... این چیزارا رو کامل کنار بزار حتی به پاش بیفت بگو نه به خاطر من به خاطر بچم که بزاری مادری کنم براش تو خونه باباش

خلاصه شده خودتو به غش و ضعف و سرم  و بیمارستان بزنی بزن 

سوره مزمل هم به نیت شوهرت بخون و اینکه نذری کن انشاالله مشکل حل بشه واقعا ناخواسته اشتباه کرد

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
2731

عزیزم خدا ان شاالله کمکت کنه و زندگیت روبراه بشه زودتر⁦❤️⁩

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
اینو تو یه تاپیک دیدم و اسکرین گرفتم برای مواقع ضرور! به من جواب داد! البته دعوامون به شدت شما نبود ...

این عالیه، کاملشو منم میذارم، حتمن بخون

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

دعایی از حضرت علی ع برای جمیع حوایج
و از آن جمله دعایی است که آن را حضرت امیر المؤمنین صلوات اللَّه علیه به فرزند خود حضرت امام حسن علیه السّلام تعلیم نموده ‏اند و فرمودند که: هر گاه تو دیدن شخصى را براى حاجتى قصد نمایی، پس این دعا را بنویس و آن را در دست راست خود نگاهدار و به آنجا که خواهى روان شو و دعا این است:🌸🍃

🌸🍃اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ یَا اللَّهُ یَا وَاحِدُ یَا أَحَدُ یَا وَتْرُ یَا نُورُ یَا صَمَدُ یَا مَنْ مَلَأَتْ أَرْکَانُهُ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضَ أَنْ تَسْخَرَ لِی قَلْبَ فُلَانِ بْنِ فُلَانٍ کَمَا سَخَّرْتَ الْحَیَّهَ لِمُوسَى بْنِ عِمْرَانَ عَلَیْهِ السَّلَامُ وَ أَسْأَلُکَ أَنْ تَسْخَرَ لِی قَلْبَهُ کَمَا سَخَّرْتَ لِسُلَیْمانَ جُنُودَهُ مِنَ الْجِنِّ وَ الْإِنْسِ وَ الطَّیْرِ فَهُمْ یُوزَعُونَ وَ أَسْأَلُکَ أَنْ تَلِینَ لِی قَلْبَهُ کَمَا لَیَّنْتَ الْحَدِیدَ لِدَاوُدَ عَلَیْهِ السَّلَامُ وَ أَسْأَلُکَ أَنْ تُذَلِّلَ لِی قَلْبَهُ کَمَا ذَلَّلْتَ نُورَ الْقَمَرِ لِنُورِ الشَّمْسِ یَا اللَّهُ هُوَ عَبْدُکَ ابْنُ أَمَتِکَ وَ أَنَا عَبْدُکَ ابْنُ أَمَتِکَ أَخَذْتَ بِقَدَمَیْهِ وَ بِنَاصِیَتِهِ فَسَخِّرْهُ لِی حَتَّى یَقْضِیَ حَاجَتِی هَذِهِ وَ مَا أُرِیدُ إِنَّکَ عَلى‏ کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدِیرٌ وَ هُوَ عَلَى مَا هُوَ فِیمَا هُوَ لا إِلهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ‏🌸🍃

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2740
دعایی از حضرت علی ع برای جمیع حوایج و از آن جمله دعایی است که آن را حضرت امیر المؤمنین صلوات اللَّه ...

دقیق حرفمو گوش کن اگه زندگیتو دوس داری، این دعا رو بخون و بنویس دقیق، بگیر تو مشت دستت و برو پیش شوهرت ازش عذرخواهی کن و خواهش کن ببخشتت به خاطر بچه هات، حتمن إن شاالله جواب میده، منم برات دعا میکنم

بهش بگو من نفهمیدم یهو گفتم شدی شبیه جانی سینز ولی بگو پسر خواهرت وقتی برگشت گفت یه الکسیس کم داره فک کردم داره منو میگه یعنی الکسیسم بهم برخورد گفتم مادرت الکسییه .بگو اونجا فهمیدم با یه حرفم چه گندی زدم .بگو اصلا عمدی نبود .فک کردم پسر خواهرت بهم توهین کرد اونجوری جوابشو دادم.بگو منو چه به یه بچه از حرفای چرت بزنم بگو اخه منطقیه من بشینم با فامیل چرتو پرت بگم .بگو بیمنظور حرف اونجوری پیش اومد.واگرنه من عاشقتم یه تارموی تورو با دنیا عوض نمیکنم .من غلط کنم از روعمد همچین غلطی بکنم .یکم گریه اشک عذر خداهی که عمدی نبوده از روحرصم بوده  قاطی کردم فلان 

یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی

این آیه رو 12 بار ب نیست آروم شدن اوضاع و حل شدن مشکلت بخون من همیشه جواب گرفتم

برای خواسته دلم ی صلوات بفرستید خواهشاً

ب نظرم برگرد خونت، دهن ب دهنش نزار فقط سکوت کن و خودتو ناراحت و پشیمون نشون بده

اما ن معذرت خواهی کن نه زبون درازی و نه توضیح بده

فعلا فقط سکوت کن و جلو چشمش باش تا ببینی نبودنت عادت نکنه

وقتی آروم شدو چند روز گذشت بگو من بخشیدم حرفایی که بهم زدی رو تو هم ببخش

2706