2737
2734
عنوان

درمان عفونت

306 بازدید | 26 پست

خانوما عفونتی که با خارش و ترشح همراهه چجوری درمان میشه؟؟چ قرصی بخورم؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

ترشح چجوری

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترشح چجوری

یکم بو داره بی رنگ رو به زرد

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2731

پمادکلوتریمازول

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
پمادکلوتریمازول

میزنم سه روزه ولی خوب نشدم

من عفونت داشتم البته قبل بارداری با سرکه سیب حودمو میشستم مثلا افتابه پر میکردم نصف لیوان سرکه سیب میریختم بعد هرسری دستشویی یا  یه لگن درست میکردم سرکه سیب اب میریختم میشستم داخلش ده دقیقه یا بتادین با اب  بعد قرص مترونیدازول برای عفونت عالیه البته اگه بارداری نیستی یه کرم داخل واژینال که اسمش  یادم نیست البته با تجویز پزشک این کرم بگیر  اگه که بارداری به دکترت بگو دارو میده 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2740
من عفونت داشتم البته قبل بارداری با سرکه سیب حودمو میشستم مثلا افتابه پر میکردم نصف لیوان سرکه سیب م ...

باردار نیستم

مترونیدازول رو چجوری بخورم؟هر چند ساعت؟

میزنم سه روزه ولی خوب نشدم

تا هفت روز قبل خواب بزن بعدش رابطه برقرار نکن قشنگم بشور واژینالتو

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
من فقط می دونم مصرف لبنیات باعث تشکیل باکتری های مفید برای مبارزه با عفونت در قسمت تناسلی مبشه

یعنی لبنیات بخورم؟چون تنبلی دارم لبنیات برام خوب نیس

تا هفت روز قبل خواب بزن بعدش رابطه برقرار نکن قشنگم بشور واژینالتو

مرسی عزیزم

باردار نیستم مترونیدازول رو چجوری بخورم؟هر چند ساعت؟

از داروخونه بپرس من روزی یدونه میخوردم فقط بعدش ادرار زرد پررنگ میشه نترس طبیعی ولی سرکه سیب امتحان کن خودتم با دستمآل پاک کن همیشه یه راه عالیه برا عفونت نگرفتن لباس زیر نپوش پلاستیکی نپوش سعی کن نحی باشه یا دامن  عنبر نشا میدونی چیه ?