2733
2734
عنوان

درمان عفونت

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 26 پست
مرسی عزیزم

فدات عنبر نسا پهن خر ماده است از عطاریا بگیر یه دامن بپوش عنبر نسا بریز تو اسفند دود کن بشین فقط نسوزی حخخخ یجور بشین مستقیم بخوره به واژن ولیراگه زخم دهانه رحم داشته باشی با عنبرنسا  یا سرکه سیب خوب نمیکنه همون قرص مترونیدازول و کرم که دوستمون گفت  خوب میکنه 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات عنبر نسا پهن خر ماده است از عطاریا بگیر یه دامن بپوش عنبر نسا بریز تو اسفند دود کن بشین فقط نسو ...

واقعا؟؟؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
تریکومونا گرفتی باید مترونیدازول بخوری

این چی هست؟؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
2731
این چی هست؟؟

یه نوع عفونت واژن هست.منم عین علایم شمارو داشتم..دکتر مترونیدازول بهم داد سریع خوب شدم ولی باز پیش دکتر برو معاینه بشی گلم

با توام ای رفته از دست... هرکجا باشم غمت هست

بنظر من تنها راه قطعی برای درمان عفونت اینکه بری پیش دکتر 

من ی کلینیک خیلی خوب در این ضمینه میشناسم بهت معرفی میکنم ی سر برو حتما عزیزم

کلینیک هرا تو ستارخان

اینم ادرس سایتش
آدرس سایت:   http://heraclinic.ir/
شماره تماس: ۶۶۹۳۳۸۶۹ - ۶۶۹۳۳۹۰۶

من اصلا ترشح یا خارش ندارم اما و........ بو بد میده مثل بوی گندیگی .بهداشتم رعابت میکنم اما نمیدونم بو از چیه

میترونیدزول هم یکماه خوردم با یسری قرص ها برای عفونت ولی این بو از هنوز هست.علتش چیه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2740

برای درمان چرا نمیری کلینیک هرا

من پارسال عفونت شدید رحمی داشتم و یک جلسه رفتم و دارو هامو مرتب استفاده کردم و خدارو شکر برطرف شد و دیگه هم برنگشت

میخوای من میتونم ادرس سایتش رو بدم توهم بری سر بزنی
آدرس سایت:   http://heraclinic.ir/
شماره تماس: ۶۶۹۳۳۸۶۹ - ۶۶۹۳۳۹۰۶

میزنم سه روزه ولی خوب نشدم

گلم عفونت یه نوع نیست ..ممکنه قارچی یا باکتریایی باشه ..عفونت باکتریایی چند نمونه اس که هرکدام داروی جداگانه ای داره...برو دکتر معاینه کنه داروی مناسب بهت بده...

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
من اصلا ترشح یا خارش ندارم اما و........ بو بد میده مثل بوی گندیگی .بهداشتم رعابت میکنم اما نمیدونم ...

بوی بد نشانه عفونته...باید دارو مصرف کنی وپیگیر درمان باشی ...عفونت رو پیگیری نکنی تبدیل به زخم دهانه رحم میشه 

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...