2737
2734
عنوان

عنتر خانوم

519 بازدید | 113 پست

بچه ها امروز جاری م اسباب کشی داره بد صبح مادر شوهره زنگ زد به شوهرم که بیا کمک داداشت !حالا سر اسباب کشی ما جاریم نزاشت بردار شوهرم بیاد و چند روز بعدش  گفت ببخشیدا خودمون کار داشتیم ..

حالا انقد لجم دراومده اونموقع مادر شوهرم بلد نبود به اون پسرش بگه بیا کمک اینا ولی زورشون به شوهر من میرسه شوهر منم تو خواب و بیداری دست از پا نمیشناخت لباسشو پوشید و رفت..

حالا الانم شوهر احمق من میره " زورو" بازیش گل میکنه میخواد واسه همه غذا بخره.. پول کامیونو حساب کنه ..یعنی میدونما که میگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگه همه بدن

تو خوب باش

سعی کن خوب باشی

دست کم سعی کن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

تو هم باید دنبال شوهرت میرفتی ولی دست به سیاه و سفید نمیزدی. ... بعد تا می تونستی تیکه بار جاریت میکردی  مثلا ما خودمون یه عالمه کار داشتیما مادر شوهرم هی پشت هم اصرار کرد بیایید یا مثلا شما که اسباب کشی ما نیومدیدباز به معرفت ما.... یا مثلا اگه شوهرت رفت غذا بگیره میگفتی وای واسه چی رفتی خریدی خودمون اینهمه پول قرض و قوله داریم  

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!
2706