2737
2734
عنوان

بچه ها چیکار کنم موهام زود بلند شه

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 57 پست

تو تامیک تجربه های من نوشتم چیکار کنین

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
 فولیکا یه برنده؟؟؟

شامپو فولیکا واسه تقویت مو عالیه .. رنگشم قهوه ای .

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاهر من موهاش بلند و لخت همیشه شونه میزنه روزی سخ یا چهار بار و خیلی هم پیاز و پیاز چه میخوره و ماهی ...

شاید از بچگی موهاش قشنگ بوده

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
2728
ی مارک بود واسه رشد مو  .دیگه ندیدم از اون مارکش .

همون شامپوییم ک قهوه ای رنگِ واسه تقویت مو .. همونم استفاده کنید جواب میده

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2738
همون شامپوییم ک قهوه ای رنگِ واسه تقویت مو .. همونم استفاده کنید جواب میده

عه جدا .چون من قبلا ی قهوه ی بود استفاده میکردم روشم نوشته بود واسه رشد مو .واقعا موهام رشد کرد.اما دیگه ندیدم

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
چه قیمته.؟

دقیق نمیدونم .. من دادم پدرم خرید برام طرفای ۲۰ ۲۵ تومنی پولشه 

ببین مو در طول یک ماه فقط دو یا یک سانت سانت رشد میکنه نه بیشتر‌. یعنی در طول یک سال بین ۱۳ تا ۱۵ سا ...

نیلی جان لطف می کنی بگی چه جوری درست کنیم ماسک پیاز 

و این که چند بار در هفته استفاده کنیم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
عه جدا .چون من قبلا ی قهوه ی بود استفاده میکردم روشم نوشته بود واسه رشد مو .واقعا موهام رشد کرد.اما ...

من اون و ندیدم تا حالا متاسفانه .. ولی خب از اونی ک مخصوص شوره بود جواب گرفتم .. این تقویت کننده ی موهم تقریبا رشد و بیشتر میکنه 

2706