2726

از تجربیاتتون بگین اونی ک اثرشون رو بگو

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  

شامپو فولیکا فقط

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دوهفته ای هست پسرانه کوتاه کردم .پشیمون شدم ..روم نمیشه بدون روسری توخونه بچرخم..ارزومه دوباره بلند شه

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!
شامپو فولیکا فقط

فولیکا یه برنده؟؟؟

من دوهفته ای هست پسرانه کوتاه کردم .پشیمون شدم ..روم نمیشه بدون روسری توخونه بچرخم..ارزومه دوباره بل ...

منم جلو موهامو کوتاه کردم تقریبا پشیمونم

من بگم میشه برا مشکلم آیه الکرسی بخونین؟؟ب شرط استفاده مداوم در هفته سه روز تا سه ماه یا کسایی ک اراده دارن تا همیشه انجام بدن موهاشو بلند و نرم میشه

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
من بگم میشه برا مشکلم آیه الکرسی بخونین؟؟ب شرط استفاده مداوم در هفته سه روز تا سه ماه یا کسایی ک ارا ...

چیکار کنیم عزیزم؟

ببین مو در طول یک ماه فقط دو یا یک سانت سانت رشد میکنه نه بیشتر‌. یعنی در طول یک سال بین ۱۳ تا ۱۵ سانت رشد میکنه..بیشتر ک نمیشه پس فقط باید صبر کرد.

فقط تو طول زمان باید از موهاتون مراقبت کنید که موخوره نگیره و مجبور نشین کوتاه کنین.

البته یه ماسکیم هست ماسک اب پیاز ک خیلیا میگن خیلی موقره برای رشد مو.من تاحالا استفاده نکردم اما خبلیا راضی بودن اگ بخاین طرز تهیشو بگم؟

دلِ من هرچه غلط بود فراوان کردی..
من بگم میشه برا مشکلم آیه الکرسی بخونین؟؟ب شرط استفاده مداوم در هفته سه روز تا سه ماه یا کسایی ک ارا ...

نکنه محلول شیوانا رو میگی

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
2706