2752
2734
عنوان

نگاه با حیا!!!!!! به یک آقا

| مشاهده متن کامل بحث + 8386 بازدید | 684 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
در مورد هم جنست اینقدر تند نظر نده اقایون همیشه پشت همن اونوقت ما برا ی نگاه انگ بی حیایی میزنیم به ...

چی بگم...اینجوری فکر نکرده بودم بهش....چشم

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
خودتون اول رعایت کنید بعد برا دخترا نسخه بپیچید

سوال در مورد نگاه خانمها بود نه اقایون..!!!

خوشم میاد همیشه حاضر و اماده اید واس گارد گرفتن و جنسیتی کردن مسائل و موضع منفی گرفتن..!!!

بابا همه اقایون مزخرف و منحرف و چشم ناپاک و همه خانوما سالم و با اخلاق و مثبت و سربه راه...!!!!!

سوال در مورد نگاه خانمها بود نه اقایون..!!! خوشم میاد همیشه حاضر و اماده اید واس گارد گرفتن و جنسیت ...

شما جنسیتیش کردین کامنتونو بخونید اول

بعدشم من باید اینجا حاضر باشم عادیه حضور برخی اقایون اینجا بی معنی هست!!!

سوال در مورد نگاه خانمها بود نه اقایون..!!! خوشم میاد همیشه حاضر و اماده اید واس گارد گرفتن و جنسیت ...

بعدشم تا جاییکه ما دیدیم اقایون با نگاهشون دارن خانوما رو می خورن حتی من که متاهل و محجبه ام راحت نیستم تو این جامعه 

اونوقت شما ناراحتی دخترا با نگااااهشون خوردنتون!!!!

نه بابا ...خانم و آقا نداره ....هر کسی می تونه بی حیا باشه

خودتون اول رعایت کنید بعد برا دخترا نسخه بپیچید

سوال در مورد نگاه خانمها بود نه اقایون..!!!

خوشم میاد همیشه حاضر و اماده اید واس گارد گرفتن و جنسیتی کردن مسائل و موضع منفی گرفتن..!!!

بابا همه اقایون مزخرف و منحرف و چشم ناپاک و همه خانوما سالم و با اخلاق و مثبت و سربه راه...!!!!!

نه بابا ...خانم و آقا نداره ....هر کسی می تونه بی حیا باشه

والا کلا پررو شدن بخدا من دخترمو میبرم اموزشگاه زبان خیلی هم باحجاب و بدون ارایش  همراه دختر و پسرم !!چند بار ی نگاه سنگین رو خودم حس کردم ب روی خودم نیاوردم تا دخترم گفت مامان چرا یکی از تیچرا همش زل میزنه بهت !!!

ببین تو محیط اموزشی هم ارامش نداریم اونوقت همه جا طلبکارن

والا کلا پررو شدن بخدا من دخترمو میبرم اموزشگاه زبان خیلی هم باحجاب و بدون ارایش  همراه دختر و ...

بعضا عادتشون شده...میفهمم چی میگی...من پیرمرد 70 ساله دیدم چشم چرونی میکنه!!!!!!!