2737
2734
عنوان

نگاه با حیا!!!!!! به یک آقا

| مشاهده متن کامل بحث + 8369 بازدید | 684 پست
خدا هدایتشون کنه حداقل بدونن طرف متاهله شعورشون بکشه رعایت کنن 

اصلا کاری به این حرفا ندارن....مگه خودشون بی زن و بچه اند...ولی هیزن دیگه....زن ...دختر...حتی یه بچه دبیرستانی ....اینجور نگاه کردن یه جور مرضه

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دقیقا  یا نگاه می کنی که بی حیایی یا از روی حیا نگاه نمی کنی

من با لبخند به شوهرم سلام کردم 😍😍😍همونجا عاشقم شد---الان بهم میگه نمی خواد با لبخند به بقیه سلام کنی😂😂😂

برام دعا کنید خدابه منم نی نی بده😍😍😍
من با لبخند به شوهرم سلام کردم 😍😍😍همونجا عاشقم شد---الان بهم میگه نمی خواد با لبخند به بقیه سلام ...

خب راست میگه....ههههه

استغفرالله

خواهرم نگاهت

برادرم حجابت...

البته باید برعکس میبودا😁

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738
نه بابا ...خانم و آقا نداره ....هر کسی می تونه بی حیا باشه

والا منم نگفتم فقط مختص خانماست.. الان بحث در مورد خانوما بود منم نظر دادم وگرنه که مردا صد پله بدترن تو این قضیه..... این دوست پایینیتون شمشیرو از رو بست و چنان زدش به صحرای کربلا و متهم کردن اقایون و ......!!

والا منم نگفتم فقط مختص خانماست.. الان بحث در مورد خانوما بود منم نظر دادم وگرنه که مردا صد پله بدتر ...

اینجا نی نی سایته دیگه....تو تاپیکای دیگم هم دیدم ....موضوع گیری خانما نسبت به آقایون....شما به دل نگیرید....ممنون که نظرتون رو گفتید....خیلی صادقانه بود

اینجا نی نی سایته دیگه....تو تاپیکای دیگم هم دیدم ....موضوع گیری خانما نسبت به آقایون....شما به دل ن ...

والا منم عادت ندارم حرف بزنم اصلا مگه جایی که در سوالی بپرسن که مرتبط باشه یا مورد خاصی باشه.. دیگ تو سایت زنانه این یه طرفه به قاضی رفتنا طبیعیه..

در هر صورت خواهش میکنم.. لطف دارید..  

😂😂😂ارووووم سرتو میاری بالا نگاه بهش میکنی بعد لپات باید از خجالت سرخ بشه بعد سرتو میندازی پایین ...

انگشت نه گوشه لب پاینیرو🤣🤣🤣🤣🤣🤣

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
والا منم عادت ندارم حرف بزنم اصلا مگه جایی که در سوالی بپرسن که مرتبط باشه یا مورد خاصی باشه.. دیگ ت ...

بازم ممنون...اتفاقا نظرات آقایون همیشه برای من کارساز بوده...چون من رو متوجه نگاه همسرم نسبت به موضوع میکنه....من از نظرهای آقایون استقبال میکنم ....چون برای راهنمایی گرفتن اومدم تو سایت نه صرفا سرگرمی!

2706