2733
2739
عنوان

به نظرتون اشتباه كردم واسه گذشتش گذاشتمش كنار؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 94 پست
ساغر قشنگم واقعا اینطور نیست... همه اهلش نیستند... افراد نجیب و خوددار و با اصل و نسب هم هستند...

سلام عزیزممم   ..چیبگم  خواهر  اره  دیکه  بستگی  به اعتقاداتم داره  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزممم   ..چیبگم  خواهر  اره  دیکه  بستگی  به اعتقاداتم داره &nb ...

سلام به روی ماهتتتت

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

به نظرم اشتباه کردی. وقتی تغییر کرده ۲ساله عشقش رو بهت ثابت کرده دیگه به گذشتش چیکار داری

بعد هم مطمئن باش ۹۰درصد پسرهای امروزی همشون کلی دوست دختر و رابطه های مختلف داشتند فقط زرنگ بودن کسی نفهمیده

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2731

عزیزم شما چند تا اشتباه کردی.

اول اینکه قبل از اینکه با مردی ارتباط بگیری به قصد ازدواج  باید بری گذشتشو در بیاری بعد تصمیم بگیری که میخوای با این آدم رابطه رو شروع کنی یا نه. نه اینکه وقتی دو  ساله دوست هستی تازه بفهمی قبلا چی کار میکرده و نمیکرده.

دوم اینکه کلا دوست شدن غیر رسمی متاسفانه همین مشکلات رو داره و این ضربه ها رو میزنه. 

دوستان عزیزی که میگن توبه کرده و ببخشش ، توجه کنن که این آقا قبلا کارهای کثیفی انجام داده. رابطه نامشروع با زنهای متعدد و تجربه رابطه جنسی رو با مثلا سیگار کشیدن نباید مقایسه کرد. 

اگر کسی دچار انحرافات اخلاقی و جنسی بشه، درمانش و توبه از اون بسیار بسیار بسیار سخته. 

در ثانی به راحتی نمیشه فهمید کسی که قبلا سابقه این کارها رو داشته و الان انجام نمیده ،آیا واقعا توبه کرده و یا به دلیل مصالحی موقتا کنار گذاشته و بعدا ممکنه دوباره شروع کنه. 

وقتی کسی سابقه سرطان داره و درمان شده باید مرتبا تحت نظر پزشک باسه تا عود نکنه ، کسی هم که سابقه انحراف جنسی داره و ادعای توبه داره باید مدام تحت نظر باشه تا دوباره تکرار نکنه. تازه برای کسی که توبه واقعی و با شناخت انجام شده باشه و  واقعا پشیمان از گناه باشه و در صدد جبران مافات و گذشته و شاید حق الناسی که بر گردنش هست باشه، این امر صادقه . وگرنه تا زمانی که مطمئن از درمان این شخص نشدی هیچ ارتباطی باهاش نگیر.

درمان تنوع طلبی جنسی  مخصوصا برای مردانی که مرتکب شدن، خیلی سخته. 

من باور نمیکنم که کسی که رابطه نامشروعی با زنان متعدد داشته الان توبه کرده باشه و دوباره با یه دختر دوست شده باشه. اون آقا اگر واقعا توبه کرده باشه الان نباید با شما یا هر دختری رابطه غیر شرعی ولو در حد حرف داشته باشه. چون کمترین جرقه ایی دوباره اون آتیش رو شعله ور میکنه.

2740

خانمی یبار اشتباه کردی که محلش نزاشتی دوباره اشتباهتو تکرار نکن،همین الان گوشیتو بردار بهش پیامک بزن قرار بزار ببینش،مطمئن باش عاشقت بوده که حتی به گذشته اش هم فکر نکرده..

درمان تنوع طلبی جنسی  مخصوصا برای مردانی که مرتکب شدن، خیلی سخته.  من باور نمیکنم که کسی ...

خانم محترم اینجا ایرانه امریکایی جایی نیست که پسر با دوست دختراش حتما رابطه جنسی برقرار کنه اکثرا روابط کلامیه حالا شما میگی تنوع طلب جنسی!؟!!!!

اشتباهه عزیز خیلیا میگردن تا ایده‌ال‌شونو پیدا کنن نه باهمه رابطه برقرار کنن 

دیگه اونقدرم ایران جنگل نشده هرکسی خط قرمزهایی داره...

من میشناسم کسیو که کل دخترای شهر میشناختنش یکبار با یه دختر اشنا شد من پنج شیش سال اینارو باهم میدیدم سر اخرم ازدواج کردن من به شخصه اون پسرو الان خیلی خیلی قبول دارم و به جرأت میگم جز خوشبخت ترینایی هستن که تابحال دیدم اگرچه زندگی خیلی خاصی ندارن...!!

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
خب با چند نفرشون خوابيده  و خيلي چيزاي ديگه  اينم عاديه؟

ببین اون دوساله جز تو به کسی فکر نکرده من گذشتشو تایید نمیکنم قطعا اشتباه کرده ولی الان که با شماست عاشقتونه و این مهمه شما به گفته خودتون شنیدین که با چندنفر خوابیده ولی باور دارین؟؟؟ با چشماتون دیدین !؟مردم زیادحرف میزنن شما باید عاقل باشی بسنجی طرفو!

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
2706