2737
2734
عنوان

به نظرتون اشتباه كردم واسه گذشتش گذاشتمش كنار؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 94 پست
جوانها عموما اینجورین درسته ولی من ادم ترسویی نیستم همیشه هم به همه میگم که مشخص نیست فردا زنده باش ...

من وقتی وارد دانشگاه شده ام، شما به دنیا آمده اید!

دو نسل با هم فرق داریم !

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من وقتی وارد دانشگاه شده ام، شما به دنیا آمده اید! دو نسل با هم فرق داریم !

بله طبیعیه تفاوت نسلها

ولی یک چیز رو خوب میدونم اونم اینه که تعلق ریسک رو از ادم میگیره 

اینکه یه ادم سنش بالابره چیزی از ریسک پذیریش کم نمیشه بشرط اینکه به کسی یا به چیزی متعلق نباشه...

توی ایران ما درصد زیادی از ازدواجها رنگ و بوی تعلق داره و به معنای واقعی ریسک پذیری ادمو به زیر صفر میرسونه و این مفهوم رو القا می‌کنه که سن که بالا بره ریسک پذیری کم میشه درصورتی که بنظر من اینطور نیست و مشکل از جای دیگریست!

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو ! 
بله طبیعیه تفاوت نسلها ولی یک چیز رو خوب میدونم اونم اینه که تعلق ریسک رو از ادم میگیره  اینک ...

حالا بذار به سن من برسی بعد نظر بده...

تعلق هم هست و خیلی چیزهای دیگه که باید تجربه کنی...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
حالا بذار به سن من برسی بعد نظر بده... تعلق هم هست و خیلی چیزهای دیگه که باید تجربه کنی...

میشه یمقدار از تجربیاتی که ریسک پذیری رو از شما گرفتن بگین؟

خیلی دوست دارم بدونم چی قراره ریسک پذیری رو از ادم بگیره...

عقاید من مال من ؛ عقاید شما مال شما . اگر اختلاف نظری هست نیازی به توهین و گزارش زدن نیست مستقیماً بگو !