2410
2553

تقريبا دو سال با يك نفر در ارتباط بودم خيليي بيش از حد دوستم داشت واسم هر كاري مي كرد منم اين اواخر حسم تغيير كرده بودو دوستش داشتم 

هيچ بدي اي تو اين دو سال نديدم ازش ، و همه چي خوب بود ، خودشو كنترل مي كرد و حتي اگه ميگفتم دستمو نگير نمي گرفت 

يك ماه و نيم پيش گذشتشو از بقيه فهميدم ، كه اصلا ادم نرمالي نبوده و با خيلي از دخترا در ارتباط بوده و اينم شنيدم از بقيه كه بعد از من تغيير كرده و تو اين دو سال اشتباهي نكرده

من به محض اينكه اين ها رو متوجه شدم رابطه رو تموم كردم ، بعد از اون خيلي اصرار كرد خيلي واسطه فرستاد ولي قبول نكردم 

الان حس مي كنم اشتباه كردم گذاشتمش كنار 

مي ترسم كسيو پيدا نكنم اينقدر دوستم داشته باشه 

نظر شما چيه؟

با شمااااااام 😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم مثل شما میکردم نظر خاصی ندارم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2714

به نظر منم اشتباه کردی چون بخاطر تو آدم خوبی شده بوده ولی الان ممکنه بشه مثل قبل

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

اره  تعییر کرده  بود  که تو هم میبخشیدی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

گذشتش مهم نیست... بنظرم اینکه بخاطر گذشته ی نفر ازش بگذری در حالیکه طرف عاشقته اشتباه خیلی بزرگیه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

اللن امیدواری یکی افتاب مهتاب ندیده پیدا کنی؟!

خوب دوست دختر داشته که داشته!

اگه بنا بود اهلش نباشه که سراغ شما هم نمیومد

مهم اینه که تعهد سرش میشه و تو این دوسال ثابت کرده اهل هرزگی نیس

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2706