2733
2734
من بمیرمم حاضرنیستم پولمو 6ماه بخابونم! حرف حرف ثانیه س ها روزو دقیقه پیشکش! شب میخابی صبح میبینی ...

تو ایران با این تورم گرفتن وام بد نیست اگه وام بگیری مثلا خونه یا زمین یا ملکی بخری مطمئن باش بعد از تموم شدن  قسط وامت ضرر نکردی

من دارم پولامو جمع میکنم خونه بخرم 

یه زمینم برای فروش گذاشتم فروش بره 

طلاهامو لحظه آخر میفروشم که ایشالله خونه بخرم

😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از راهنماییت گلم اما الان زدن همچین حرکتایی خیلی سخت شده. اینجا واحد شصت متری زیر350میلیون نیس ...

شهرما هم تقریبا این قیمتاس.ولی پایین شهر خونه های قیمت خیییییییلی پایین هست.مثلا 80تومن حونه

100خونه

120زمین سندششدانگ ...چه اشکال داده ادم 10سال پایین شهربشینه جمع کنه کم کم تبدیل به احسن کنه.

بخدامن 5سال تویه دخمه خراب شده توپایین شهر زندگی کردم کم کم جمع کردم.درحالیکه همه مسخره میکردن الان از همون ادما که میخره میکردن 10هیچ جلوترم

2731
تو ایران با این تورم گرفتن وام بد نیست اگه وام بگیری مثلا خونه یا زمین یا ملکی بخری مطمئن باش بعد از ...

انشالله.افرین.عالیه.

منم ازین کارامیکنم.

ولی طلاهامو زیادفروختم دیگه اصلا دلم نمیاد.

عین ندیدبدیداشدم😐

انشالله.افرین.عالیه. منم ازین کارامیکنم. ولی طلاهامو زیادفروختم دیگه اصلا دلم نمیاد. عین ندیدبدید ...

طلا داشتن خیلی خوبه منم طلا خیلی دوست دارم😅 ولی از مستاجری خسته شدم کرایه خونه خیلی بالا رفته

میخام یخونه از خودم داشته باشم

توکل به خدا ایشالله خیر پیش بیاد

😊
2740
نمیدن خواهر انقد همه خودشون تو مضیقه ان که دلت خوشه ها 😯

اين خونگي ها خوب نيست

ريسكش بالاست ممكنه نفر اخر باشي بعد همش ميسوزي كه اگر ماهي همون پولو تو بانك ميذاشتي سودت بيشتر بود چون حداقل يك سودي روش مياد

منو همسرم الان حساب كرديم ديديم اگر بجاي وام خونگي پولمونو بيمه عمر ميخريديم يا تو بانك ميذاشتيم يا طلا و سكه ميخريديم سودمون الان بهتر و بيشتر بود

براي وام هم همون مهر اقتصاد برو فعلا بهترين وام دهنده تو ايران همينه 

کدوم بانک؟ من ماه پیش ازسیناگرفتم 50 تومن. اره ارزش داره توایران. ما10ساله ازدواج کردیم. هی وام ...

عزیز م بانک سینا سودش چند درصد هست؟؟؟

بانک سینا 50 تومن بازپرداختش چه جوریه؟ چند سالس؟؟؟؟

چون منم میخوام وام بگیرم 

راستش فعلا پول توی بانک مهر ایران سپرده کردم که وام بگیرم. خب اگر سینا مبلغ بالاتر میده و به صرفه باشه میرم اونجا وام میگیرم.

مرسی عزیزم. 

و خدایی که به شدت کافیست.
اين خونگي ها خوب نيست ريسكش بالاست ممكنه نفر اخر باشي بعد همش ميسوزي كه اگر ماهي همون پولو تو بانك ...

عزیزم شرایط وام از مهر اقتصاد چه جوریه؟

سقف وامش چقدره؟

چند درصده؟

بازپرداختش چند سالس؟؟؟

منم میخوام وام بگیرم اما نمیدونم بعدش پول رو چکار کنم؟

آخه با 20 میلیون میشه چکار کرد؟؟؟ 

و خدایی که به شدت کافیست.