2733
2734
همه اینها به کنار ضامن رو چجوری پیدا می کنید من که نتونستم

بالاخره یه کاریش میکنیم.

بانک میگفت اگر مقداری پول داشته باشید همون پول میتونه بشه ضمانت و ضامن نمیخاد, البته پوله بلوکه میشه

بالاخره یه کاریش میکنیم. بانک میگفت اگر مقداری پول داشته باشید همون پول میتونه بشه ضمانت و ضامن نمی ...

اره اونجوری سخت میشه

من چند ماهه میخام وام بگیرم نمی تونم ضامن پیدا کنم

پولامم نمی تونم جمع کنم اعصابم خوردی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره اونجوری سخت میشه من چند ماهه میخام وام بگیرم نمی تونم ضامن پیدا کنم پولامم نمی تونم جمع کنم اع ...

منم اهل جمع کردن نیستم, خیلی بده.

راهکار ندارن دوستان برای جلوگیری از ولخرجی?

موافقم من پولی که از وام خونگی جمع کردمو گذاشتم مهراقتصاد میخام سه ماه دیگه ۱.۵ برابرش وام بگیرم الا ...

عالیه فکرتون ، فقط اگه پولی دستتون اومد زودتر قسط هاشو بتونین بدین که زودتر تسویه بشه عالی تر میشه که دوباره وامی بگیرید یا سرمایه گذاری کنین جایی 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
2731
یه بانک امروز گفت28تومن وام میدیم بهتون. با یه 19تومن. برجی دو تومن قسطشه

کدوم بانک؟

من ماه پیش ازسیناگرفتم

50 تومن.

اره ارزش داره توایران.

ما10ساله ازدواج کردیم.

هی وام گرفتیم هی وام گرفتیم الان خونه داریم زمین داریم....

مستاجرداریم

ولی هم دوره هامون که درامدشون 3.4برابرمابود هنوزمستاجرن.

توفکر اتلیه رفتن تورستورانا گشتن....

توایران نمیشه ذره ذره جمع کردچون پول ارزشش رو ازدست میده.

ولی وام به پول قلمبه س که مثلا ماشین میخری

5ماه بعدمیبینی ماشین دوبرابرشده

وقسطی که پس میدی فقط اوابل زیاده و به چشم میاد به سال بعد اونم ناچیزمیشه....

سینا60 ماهه میده قسطشم 1200 هست

کدوم بانک؟ من ماه پیش ازسیناگرفتم 50 تومن. اره ارزش داره توایران. ما10ساله ازدواج کردیم. هی وام ...

ممنون از راهنماییت گلم اما الان زدن همچین حرکتایی خیلی سخت شده. اینجا واحد شصت متری زیر350میلیون نیست.تازه به این قیمت هم دیگه پیدا نمیشه. حالا من چندتا وام بگیرم و چقدر طول بکشه تاسیصدتومنو جمع کنم?تازه وقتی این مقدار پولو جمع کنم خونهه شده نهصد میلیون

2738
حرفتون درسته خوابوندن پول تو یکسال درست نیست ولی یه بانکایی هست مثل مهراقتصاد سر ۶ ماه دو برابر پولت ...

من بمیرمم حاضرنیستم پولمو 6ماه بخابونم!

حرف حرف ثانیه س ها

روزو دقیقه پیشکش!

شب میخابی صبح میبینی قیمتا3برابرشده!

چندماه قبل میخاستم یخچال بخرم 20تومن بود.پولم دوتومن کم بوداومدم هفته بعدش رفتم خریدم 32تومن😐

ممنون از راهنماییت گلم اما الان زدن همچین حرکتایی خیلی سخت شده. اینجا واحد شصت متری زیر350میلیون نیس ...

اصلا اینجوری فکرنکن...

فقط وام نبود.همزمان یه عالمه طلافروختم.یه عالمه قرض گرفتیم.ویه عالمه چک میدادیم که مطمین بودیم پاس نمیشه!

ولی همه رو پاس کردیم

همسرم مسافرکش ومن بیکاربودم.خیلی شبا گرسنه خابیدیم.حتی نخاستیم بچه دارشیم بخاطر بی پولی.چون میدونستیم این مملکت ثبات نداره و اگه اینطوری جمع نکنیم روزبروز منفی ترمیشیم ازنظرمالی.

واگربتونین اپارتمان پیش فروش بخرین که پولشوتو4قسط بدینم عالیه.

ما 3بارخریدیم.

فقط قسط اولش روداشتیم.

ببین مثلا

اپارتمان 200تومن بودمافقط 50 داشتیم

پیش خریدمیکردیم تو4قسط

بلافاصله میزاشتیم برای فروش

میفروختیم205ومن

پول فروشنده رومیدادیم 5تومنم پول می موند.

البته ریسکش خیلی بالابود و هردفعه تولحظه های اخر فروش رفت.

البته برادرشوهرم ابنکارو کردوضررکرد

بهرحال فقط زن مشوق اصلی هستش استارتر پس انداز 

2706