2733
2739
نه اون‌جوری نیست که گیر بده تو هم بیا و فلان داره یه کشور خیلی دور میره 

ديگه هرطور خودت ميدونى، آخه ميگى يه بار دورادور ديديش و شناختى ازش ندارى، چطور ميدونى كه هواييش نميكنه

من برم چیکار عاخه دختره رو کلا فقط یه بار دیدم اونم تو یه مراسم دورادور نمیشناسمش که... از یه طرف می ...

چه لزومی داره خوووووو؟ شوهرت بگه از قبل برنامه دارم اونساعت و......بپیچونش

میشه لطف کنین وبرای اینکه بیماریم برنگرده ی صلوات بفرستین ؟ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این میره  ولی شوهرت هر سری با یکی قرار میزاره و اونوقت ازت توقع داره ک کلا روشنفکر باشی.ا ...

قبول دارم قسمت دوم حرفتون اما قسمت اولشو نه شوهرم اینجوری نیس همینم نمیخواد بره انگاری

2731
ديگه هرطور خودت ميدونى، آخه ميگى يه بار دورادور ديديش و شناختى ازش ندارى، چطور ميدونى كه هواييش نميك ...

مکالماتشون با همسرم گوش کردم تقریبا ۶-۷ تا صحبت تلفنیشون گوشی همسرم برنامه رکوردر داره همه مکالمات ضبط میشه از این حرفاش میگم اونجوری نیس

2740
من برم چیکار عاخه دختره رو کلا فقط یه بار دیدم اونم تو یه مراسم دورادور نمیشناسمش که... از یه طرف می ...

وا خوب چه لزومی داره خصوصی همیندیگرو ببینن

شرایطتتون برعکس بود همسرت اجازه میداد شما تنها بری برای خداحافظی؟

ممکنه یه حرف زده بشه که آثارش بعد از رفتنش روی زندگیت معلوم بشه...

تو خوشبینی زیادی افراط نکن

قبول دارم قسمت دوم حرفتون اما قسمت اولشو نه شوهرم اینجوری نیس همینم نمیخواد بره انگاری

تجربه ی من تو نی نی سایت و دنیای واقعی اینه ک در این موارد هرگز روشنفکر نباش.حتی اگه شوهرت پسر پیغمبر  باشه.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

منم دوس دارم بگم نه اما یه لحظه هم میگم مثلا یه همکار مرد داشتم که آدم خوبی بود یعنی همکار خوبی بود و مبخواست کلا مهاجرت کنه و دیگه نبینمش مثلا دوس داشتم برا خداحافظی برم بیینمش 🙂😑

2706