2410
2553
واقعا به عقلت مراجعه کن دوتایی؟ با همکار خانومش؟  چه خدا حافظی دارن اینا

چون همکار بودن الان دوست اجتماعی هم شدن و دختره حس میکنم یه جورایی از شوهرم خوشش میاد که گفته میخوام قبل رفتن ببینمت و حرف بزنم و فلان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه‌جورایی چون همکار بودن الان دوست اجتماعی هم شدن و دختره حس میکنم یه جورایی از شوهرم خوشش میاد که گ ...

من.دیگه حرفی ندارم😐

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2720
خودم هم هنگم🤣

والا چند وقت پیش ی خانم متاهلی تو سایت، غروب پنجشنبه با همکار آقاشو که متاهل بود تو کافه قرار کاری گذاشتن و سفارش پذیرایی دادن و بعد ی دختری حواس اون همکار متاهل رو پرت کرد و ایشون غیرتی شدن و تاپیک زدن

من که پست گذاشتم که عصر پنجشنبه اون آقا باید پیش زن و بچه خودش باشه، به ایشون و دوستاشون برخورد و منو عقب افتاده و بی فرهنگ خوندن و حتی منو هرزه فرض کردن که چرا خودم قبلا دنبال پزشک آقا بودم و بنده عاقل شدم و فهمیدم در این مملکت کافه رفتن همکار آقا و خانم نشانه بالندگی و پایندگی ایت و نباید عقب افتاده بود😎😶🤨🙄🧐🧐🧐

خدای ادا اطواره جوری که خودم هم حرفاشو تلفنی میشنوم خوشم میاد😕😑

عزیزم برو.بگیر بخواب مشقات رو نوشتی؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2714
من برم چیکار عاخه دختره رو کلا فقط یه بار دیدم اونم تو یه مراسم دورادور نمیشناسمش که... از یه طرف می ...

عزیزم این میره  ولی شوهرت هر سری با یکی قرار میزاره و اونوقت ازت توقع داره ک کلا روشنفکر باشی.اگه میتونی تحمل کنی بسم الله ولی اگه نمی تونی از همین الان جلوش رو بگیر.اصلا چ معنی داره ی مرد متأهل  با ی خانم برن کافه؟؟؟؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
بگید من شام‌درست میکنم بیایید خونه خودم به جای کافه کاش میشد منو بذاره تو چمدونش ببره به عنوان اشان ...

😁👌متاسفانه از اونا هستم‌که الکی گیر میدم من با غریبه ها راحت نیستم و فلان 

2706