2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من برم چیکار عاخه دختره رو کلا فقط یه بار دیدم اونم تو یه مراسم دورادور نمیشناسمش که... از یه طرف می ...

دلیل از این روشنتر : همراهی همسر در قراری که تنهاییش  همسرم رو معذب میکرد. هیچ زنی تو دنیا نباید حرفهاش با همسرت خصوصی تر از شما باشه. الا خانوادش.از همسرت انتظار میره خودش بگه بیا با هم بریم من برم اونجا چیکار تنهایی. بدون کولی بازی برو . البته شاید همسرت دید دوستانه و احیانا کمک کردن داشته باشه ولی خب اگه اینم باشه خانومه از تو روش نمیشه اما همسرت نه. پس برو البته کلا من با کولی بازی موافق نیستم.طرق دیگر😜😜

ببین همسر من یه همکار داره خانومه بنده خدا بچه و شوهرم داره. زن سر به راهی هم هست اما از نظر من فرهنگ نداره.و اینو به همسرم گفتم. دلیل: خارج از ساعت کاری به همسرم زنگ میزنه البته برای کار .منم به همسرم گفتم این رفتار خانپم کاملا خارج از فرهنگ خانوادگیه.هر صحبتی هر کلامی با یه همکار غیر خانوم باید در ساعت کاری باشه. چون خودم اینطوری بودم.خارج از ساعت اداری این ارتباطات درست نیست. به همسرم گفتم چند بار جوابشو نده درست میشه.و درست شد .وقتی یه تماس تلفن بی معنیه دیگه قرار دونفره 😑😑😑😑😑

2728

حتما خودتم برو !!! مگه شوهرت بود میزاشت تو بری با همکار مرد ر مجردت خداحافظی کنی! این دختر ترشیده ها ادای خارجی ها رو در میارن حرصم در میاد. غلط کرده میخواد خداحافظی کنه از مرد زن دار!!!  اونم تنهایی. خوب یه مهمونی گودبای پارتی جعفر بگیره همه برن خداحافظی‌کنه!