2733
2734
عنوان

عروسی بودم، موقع برگشت یه اتفاق وحشتناک افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 6241 بازدید | 147 پست
وای من یه روز صبح مدرسه میرفتم ۷صبح هیچکس تو کوچه نبود یه مرده جلوتر از من راه میرفت هی پشتش نگاه می ...

وای عین این اتفاق برا من افتاده دبیرستانی بودم مدرسمم فقط دوتا کوچه فاصله داشت اول صبح داشتم میرفتم که یهو از پشت شمشادای اون سر کوچه یه مرد قد بلند صورتشم بسته بود با پارچه در اومد دوید طرفم .من لال شده بودم حتی جیغم نمیتونستم بزنم فقط دویدم برگشتم خونه اونم بیخیال شد رفت

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
گفتی شمال ،،مادرو دختر تنها .مامان ارات حسینی با دخترش اومد تو ذهنم.همیشه با ماشینش میره اینور اونور ...

دیوونس ؟؟

اسم شمال و شب میاد ، میترسم

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عین این اتفاق برا من افتاده دبیرستانی بودم مدرسمم فقط دوتا کوچه فاصله داشت اول صبح داشتم میرفتم ...

باز اون بی خیال شده این دنبالم میدویید منم تو کوچه همچین جیغ زدم داداشم صدا زدم طفلک چند ثانیه نشد آیفون زد در باز شد

خیابان پر است از آدم هایی که عطر تو را زده اند اما بوی تو را نمی دهند...🍃
2728
برای ما هم پیش اومده عزیزم. توی کوه پیچ در پیچ. و تاریکی. در حالیکه همه جا رو مِه گرفته بود و فقط تا ...

چرا رفته بودی خب دختر

ما از هل عروسی گم شدیم‌ شما چرا اخه

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
ما رفتیم خیر سرمون گردش. موقع برگشت خوردیم به شب 😫  یه مسیر طولانی با سرعت مورچه تو اون مِه و ...

وای ..

عزیزم آرات پسره که. همون پسربچه بدنساز و میگی که موهاش بلنده؟

آره خود آرات که الآن ایران نیست.. با پدرش رفت آمریکا .. یه خواهرم داره دیگه.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2740
شاید میخواس از در عقب سرشو بندازه داخل آدرس بده

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-