2733
2734

بچه ها اینجا شمال شهرا به هم نزدیکه منم یه شهر دیگه عروسی دوستم دعوت بودم، تا شهرمون 1 ساعتی راهه، مامان منو رسوند رفت ی جایی برگشت و اومد دنبالم، موقع برگشت تقریبا ساعت 12 و نیم بود، از یکی ادرس پرسیدیم پسره خیلی مودب جواب داد، اونم ده تفرو رد کردیم تا رسیدیم به اون ظاهرش معقول بود، تا اینکه اخطار بنزین اومد، هی دنبال پمپ بنزین بودیم، یه عده پسر بودن شلواراشون معلوم بود سرباز بودن، مامان گفت شیشهرو بده پایین بپرس پمپ بنزین کجاست، داد زدم پرسیدم، اصلا نه هیچکی جوابی هیچی، با هم صحبت کردنو یکی اومد سمتمون فکر کردم می خواد ادرس بده، همزمان داشت میومد از اون کلاها صورتو میپوشونه رو صورتش داشت می کشید. بعد من اصلا تعجب کردم همینطور که نزدیک تر اومد و دیگه من ترسیدم شیشه رو همزمان داشتم می کشیدم بالا، داد زدم برو مامان، همین که اومد دستگیره ی عقبو بگیره، مامان گاز داد، ینی من هنوز رعشه داره تنم، اون موقع هم که قشنگ تا یه مدت لکنت داشتم. اصلا هنوز ی جوریم، ینی شیشه رو که می کشیدم بالا همش میترسیدم دسمالی بزاره رو صورتم یا چاقو دربیاره، خیلی ترسناک بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو این دوره زمونه اصلا این موقع ساعتا ب هیچکس اعتماد نکنین

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738

فیلم ک ندیدی؟

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2706