2733
2734
عنوان

بنظرتون چند روز ديگه صبر كنيم تا مسنجرا وصل بشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29 بازدید | 57 پست
شنبه گفتن وصل میشه  

والله من سه شنبه همين هفته،

از راديو شنيدم ك گويندهه گفت طىِ ١يا2روز آينده مشكل حل ميشه!!

جمعس و نت همچنان قَط!!

هم مغز در سَرت دارى، هم پا در كفش هايت!ميتوانى خــــودت را سمت هر راهى كه دوست دارى، هدايت كنى...!
فکر نمیکنم احتمالا دوشنبه 

وای نگووووو  

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://www.yjc.ir/ اینجا یک جاش نوشته ۴ آدر راهپیمایی بر علیه اشوبگرا است احتمالا بعدش وصله قطع نت کلی ضر به خودشان است از لحاظ مالی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728

وصل نمیشه

ماهم مثل کره ی شمالی و چین صاحب اینترنت داخلی میشیم و از دنیا دستمان کوتاه 

مَن میییییییدونم(شخصیت در گالیور😐😐😐

همچی میگید وااااای کاربر قدیمی با پستهای کم!!!حس پیرزنهای ساکت و مغرور و کم حرف بهم دست میده😅😅😅
والله من سه شنبه همين هفته، از راديو شنيدم ك گويندهه گفت طىِ ١يا2روز آينده مشكل حل ميشه!! جمعس ...

همش میگن هیچ مشکلی نیس و همه برنامه ها فعاله(منظورشون برنامه های داخلی مث همراه بانک دیوار ایتا و...)

2740
آره اصلا امکانش هست که اینترنت ملی راه بندازن اگه آزاد کنن دوباره شلوغ میشه

منم حسم همينو ميگه!!

كه اينترنت ملى راه بندازن!!

نهههههههه:(

هم مغز در سَرت دارى، هم پا در كفش هايت!ميتوانى خــــودت را سمت هر راهى كه دوست دارى، هدايت كنى...!

ما که قطعیم 😔😥😭

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من فکر می کنم چون وضع جدی بود یکی دو هفته ای هست همین وضع. ولی امیدوارم وصل شه کلی کار دانشگاه دارم ...

احتمالا تا دوشنبه قطعه 

واسه من کلا وصل شده. دیگه دارن واسه همه رو وصل میکنن.

كدوم شهريد؟

اگر مقدوره يه اسكرين شات از تلگـرام يا اينستا بذاريد

باور كنيم!

ببخشيداااااآ

بچه ها جدای  رسانه های جمعی و قطعی نت

واقعا من نگران دست کم دو یا سه ماه آینده ام

به نظرم خیلی تاریکههههه خیلیییییی😭😭😭😭

همچی میگید وااااای کاربر قدیمی با پستهای کم!!!حس پیرزنهای ساکت و مغرور و کم حرف بهم دست میده😅😅😅
ما که قطعیم 😔😥😭

من واي فاي دارم ساعت3 امروز،اينستام وصل بود 

ولي از٩:٤٥ مجدد قطع شد:(